Nejmladší naděje, ročník 1999 a mladší, se premiérově představily ve společné skladbě bez náčiní ve složení Lenka Vincenová, Magdaléna Uvírová, Adéla Šebíková, Natálie Mandátová spolu s náhradnicemi Eliškou Pospíšilovou a Sárou Zbožínkovou.

Na prvním společném vystoupení v Břeclavi se výraznou měrou podílela nervozita, a tak osmé místo bylo spravedlivým ohodnocením výkonu.

V Chomutově předvedly daleko lepší výkon, z dílčího hodnocení v obou provedeních měly třetí nejlepší technickou hodnotu skladby a synchronizace v první polovině byla velmi dobrá. S pátým místem při vyhlašování výsledků byla daleko větší spokojenost v řadách závodnic a trenérek.

Stupně vítězů opanovaly v obou závodech pražské gymnastky. V Břeclavi zvítězil Motorlet před Rapidem Bratislava a domácím oddílem, na severu Čech byly suverénními vítězkami závodnice Bohemians před domácími děvčaty a ZŠ Hostivař.

V kategorii D – závodnice 1997 a mladší, se přerovské družstvo na závodní ploše prezentuje ve společné skladbě se čtyřmi obručemi. Eliška Opletalová, Anna Phan Ho Van, Martina Zbožínková a Michaela Šlosarová zatím hledají formu z loňského roku.

Na jihu Moravy pokazily první skladbu a výrazně lepší výkon ve druhém provedení celkově stačil na osmou příčku. Prvenství získaly závodnice z Gity Brno před ZŠ Hostivař a Břeclaví. V Chomutově zacvičily obě provedení bez hrubých chyb, ale spousta drobných nedostatků v technice obruče Martiny Zbožínkové se projevila na známce.

Přes minimální bodové odstupy bylo sedmé místo zklamáním. Zvítězila ZŠ Hostivař před Májem České Budějovice a domácími gymnastkami.

V neděli 2. listopadu se sportovní hala v Troubkách stane dějištěm pátého ročníku pohárové soutěže PM Servis Cup 2008.

K závodu je přihlášeno rekordních 49 společných skladeb z šestnácti oddílů (283 závodnic) České a Slovenské republiky. Od 10 hodin začnou nejmladší gymnastky kategorií E, D a Naděje, od 14.30 hodin je na programu soutěž juniorek a seniorek. Nejatraktivnější disciplína typicky ženského sportu bude k vidění v podání nejlepších závodnic a reprezentantek České republiky. Přijďte zhlédnout a povzbudit domácí gymnastky.