Družstvo nejmenších přerovských tenisových nadějí v kategorii minitenis (děti 5 – 7 let) obsadilo na mistrovství Severomoravské oblasti čtvrté místo. Hrálo ve složení: Lucie Bradová, Klára Zselezová, Nina Poliačinová, Aneta Pavlištíková a Klaudie Huťková.

Tým babytenisu (děti 7 – 9 let) skončil v Severomoravské oblasti na třetím stupínku, když v sezoně nastupoval ve složení: Kateřina Látalová, Jakub Jančík, Tomáš Krupa, Jonáš Vyroubal, Radek Večerka a Patrik Tarnoczy.

Mladší žáci TK Precolor Plus Přerov byli na mistrovství republiky družstev sedmí a v přeboru Severomoravské oblasti obsadili stříbrnou pozici. Mezi nejúspěšnější děvčata jednoznačně patří Alexandra Schipakina, které se podařilo vyhrát tři kvalitně obsazené mezinárodní turnaje ve dvouhře. Jedním z nejlepších mladších žáků je Ondřej Pajor, jenž triumfoval na halovém přeboru Severomoravského kraje ve čtyřhře a ve dvouhře vybojoval bronzovou medaili.

Mezi další úspěšné mladé tenisty patří Matěj Holotík (druhý na přeboru Severomoravské oblasti), Martin Šimeček (vyhrál několik menších turnajů), Michal Lušovský a Tereza Stiskálková (3. místa na halovém přeboru Severomoravského oblasti).

Jednou z nejúspěšnějších starších žaček klubu je Marie Mayerová, druhá z MČR a vítězka několika nejvýše obsazených turnajů v republice. Dalšími talentovanými hráčkami jsou Sabina Sigmundová (mezi její letošní největší úspěchy patří bronz z halového mistrovství ČR), Karolína Porubská (vyhrála oblastní přebor Severomoravské oblasti ve dvouhře) a Veronika Deptová (třetí na přeboru Severomoravské oblasti).

Nejlepšími staršími žáky jsou Ondřej Niče (stříbrný na přeboru Severomoravské oblasti) a Pavel Vrána.

Dorostenci přerovského tenisového klubu vyhráli přebor družstev Severomoravské oblasti a na mistrovství republiky skončili pátí.

Nejlepší dorostenkou je bezesporu Pernilla Mendesová, která zvítězila na halovém mistrovství Evropy družstev do 16 let, triumfovala na mezinárodním mistrovství ČR a na mezinárodním mistrovství ITF v Brazílii.

Dorostenec Michal Přeček vyhrál halový přebor Severomoravské oblasti, Marek Ševčík byl v jeho semifinále stejně tak jako Petr Vodák venku na antuce.

Dospělí už reprezentují Přerov po celém světě. Mezi momentálně nejúspěšnější patří dvě dámy, Renata Voráčová (74. hráčka světa) a Zuzana Ondrášková (84. hráčka světa). Pro obě je to vůbec nejlepší sezona celé jejich kariéry. Nejlepším mužem je Lukáš Rosol (157. hráč světa).

Extraligové družstvo dospělých TK Precolor Plus Přerov, stříbrné z několika posledních let, můžete vidět v Přerově v týdnu od 12. do 18. prosince, kdy se zde odehraje jedna skupina extraligy 2010. O rozlo­sování, pořadí zápasů a jmenném složení jednotlivých týmů vás budeme informovat. A věřte, že podle posledních informací se bude skutečně na co dívat. (tk)