Na Evropském poháru juniorů v ploutvovém plavání se v konkurenci 244 závodníků z 36 klubů osmi zemí dařilo českým zástupcům, kteří dovezli hned 24 cenných kovů. Vydatně k tomu přispěli přerovští ploutvaři z klubu Fast Fins.

Nejlepší českou závodnicí a zároveň jednou z nejlepších v celé Evropě byla v Gliwicích Adéla Zapletalová právě z Fast Fins, která vybojovala celkem čtyři medaile.

Pro zlato si doplavala na trati 200 BF, stříbro jí patří ze závodu na 400 BF (kde mimo jiné vylepšila český rekord ve věkové kategorii D, který má nyní hodnotu 4:15,47 s) a na 100 BF. Bronzem se blýskla v závodě na 50 BF a zkompletovala celou sadu medailí.

Antonín Piňos přidal do sbírky přerovského klubu další dva cenné kovy. Třetí místo obsadil v disciplínách 200 BF a 100 BF. Na trati 400 BF doplaval sice na nepopulárním čtvrtém místě, ovšem v novém českém rekordu kategorie D, jehož hodnota je 4:16:07 s.

Díky šesti medailím obsadil klub Fast Fins Přerov 14. místo v celkovém hodnocení klubů a stal se tak nejlepším českým klubem na Evropském poháru.