Motorem družstva je trojice spojek Karel Mayer, Jaromír Horký a Jaroslav Chytil, která zatížila konto soupeřů 166 brankami. Mayer obsadil se 70 góly celkově třetí místo v tabulce střelců celé soutěže, Horký pak pátou pozici se 60 brankami.

„Házená je ale týmový sport a to vše by nebylo možné bez vynikající souhry celého týmu. Poděkování tak patří všem hráčům, kteří mnohdy překonávali sami sebe a velkou měrou tak přispěli k tomuto úspěchu," řekl Radek Hošek, asistent trenéra.

Tým přerovských házenkářů velmi rád přivítá ve svých řadách další kluky ročník narození 1999 a mladší, kteří by se tomuto atraktivnímu sportu chtěli věnovat. Bližší informace naleznete na oficiálním webu klubu.

Mladí házenkáři Přerova

Stojící zleva: trenér Petr Pospíšil, Jan Michalík, Jaroslav Chytil, Karel Mayer, Jaromír Horký, Pavel Večeřa, Jan Horák, asistent trenéra Radek Hošek, vedoucí družstva Ladislav Kuda.
V popředí: Adam Hos, Matěj Slováček a David Šmerda. Z důvodu nemoci a zranění chybí: Petr Basler, Matěj Mlčák, Jan Vítek a Jaroslav Havlík. Foto: Sokol Přerov HC