Druhá skončila Opava a třetí Kroměříž. V soutěži družstev chlapců zvítězilo družstvo Votic, před Kyšicemi a Bystřicí. V této kategorii neměl Přerov zastoupení.

V soutěži jednotlivců se z Přerovských nejvíce dařilo Libuši Ondruškové, která skončila na výborném druhém místě za Teou Večerkovou z Opavy. Společně se přetahovaly o vedení v průběhu celého závodu, nakonec Ondrušková prohrála o pouhých 5 bodů.

Na výborném čtvrtém místě skončil jediný mužský zástupce přerovského oddílu Vincent Prášil. Ten se výborným závěrem bodově dotáhl na třetího v pořadí Filipa Veselého z Votic. Při rovnosti bodů tak o celkovém umístění musel rozhodnout větší počet trefených desítek.

Do první desítky se vešla i další zástupkyně přerovského oddílu Andrea Zbořilová, které patří celkové sedmé místo. Ve vyrovnaném závodě zaostala pouhých 19 bodů za bronzovou Viktorií Budínovou z Votic.

Své republikové závody mají za sebou i mladší a starší žáci SK Přerov. Ti se o víkendu ve dnech 9. a 10. února zúčastnili mistrovství republiky v Kostelci na Hané.

V silné konkurenci se jim však tentokrát příliš nedařilo. V jednotlivcích se nejlépe umístila Nikol Kalinová na děleném devátém místě. Družstvo mladších žákyň ve složení Jiskrová, Červenková a Kalinová pak skončilo na čtvrtém místě.