„Sezonu hodnotím jenom kladně. Především na týmové úrovni, protože ta se v našem sportu nejvíce cení. Obhajoba titulu ženských družstev byla náš velký sen a cíl do této sezony a jsem hrozně šťastná, že se nám to podařilo," uvedla Karolína Jandová v rozhovoru pro Deník.

Právě turnaj v Olomouci, který se konal v závěru měsíce července, byl pro talentovanou hráčku velmi úspěšným. Svému družstvu pomohla k obhajobě prvenství a mohla se také radovat ze čtvrtého titulu mistryně republiky.Karolína Jandová

Díky celkovému vítězství si ženský tým vybojoval právo startu na Poháru mistrů evropských zemí, který hostila portugalská Vizela. Právě tam reprezentantky klubu 1.DGC Bystřice pod Hostýnem obhajovaly bronzové medaile z italského Vergiate.

V konfrontaci těch nejlepších družstev český zástupcerozhodně nehrál druhé housle. Skončil sice pod stupni vítězů, ale rozhodně čtvrtým místem nezklamal. Jandovou mohlo těšit to, že v jednotlivcích obsadila v konečném zúčtování výborné druhé místo.

Talentovaná hráčka se pravidelně účastní i mezinárodních turnajů. „V letošním roce jsem startovala na Mistrovství světa juniorů v německém Bad Münderu. V základní části jsem skončila osmá. S holčičím družstvem se nám, stejně jako loni, nepodařilo dosáhnout na medaili," zmínila.

Jeden velký domácí triumf má ještě na dosah. V případě úspěchu na posledním turnaji v Ostravě se může stát absolutní vítězkou ženského republikového žebříčku.

Juniorské hráčce se povedl i vstup do nové extraligové sezony 2012/2013. V Rakovníku dokázala v soutěži družstev žen s týmem Bystřice vybojovat prvenství a potvrdit tak vítězný status klubu. Triumfu se dočkala také ve své kategorii juniorek.

Jandová, jež patří mezi velké talenty českého minigolfu, své ambice netají. „Mým cílem je obhajoba titulu juniorské mistryně republiky, účast na mistrovství Evropy juniorů v Portugalsku, a pokud se kvalifikuji, tak bych se ráda zúčastnila i mistrovství světa dospělých v Německém Bad Münderu," nastínila s úsměvem své plány.

Zároveň dodala, že chce zapracovat na své psychice a soustředění, protože to jsou prý základy pro úspěch v této hře. Rovněž by dle svých slov ještě chtěla „vyladit" techniku úderů. V každém případě není vůbec nereálné, že v blízké době do její pomyslné skříně slávy přibudou další ocenění.