Letos trenéři přihlásili Míčkovi jen tři disciplíny, další starty přidal účastí ve finále, o které se ucházel. Přerovský plavec v hlavních prsařských disciplínách dohmátl jako třetí na 100 m prsa (100P), v prsařském sprintu (50P) bral stříbro za 0:28,80 s. Osobní rekord posunul u doplňkové krátké polohovky (200PZ) a získal poslední bronz za třetí místo.

Mladé naděje ve Vsetíně

Mladé naděje Plavání Přerov ve VsetíněMladé naděje Plavání Přerov ve VsetíněZdroj: se svolením Plavání Přerov

Na jarní přebor Olomouckého kraje mladšího žactva ve Vsetíně se vydala zcela dívčí skupina Plavání Přerov ve složení Marie Kočí, Lucie Kubáčková, Barbora Mazánová, Agáta Pavlíková, Sabina Pavlíková, Amálie Anna Škrlík, Anna Špilerová a Marcela Výkrutová. Jen Rozálie Pešáková nemohla startovat z důvodu nemoci.

Přerovské mladší žačky vybojovaly sedm medailí či pódiových umístění v individuálních disciplínách.

Tři kovy si přivezla ze Vsetína Sabina Pavlíková, zlato za 400 m volný způsob, stříbro na poloviční trati a bronz za 50 m znak (50Z).

Anna Špilerová vybojovala dvě medaile, prvenství za 100 m motýlek (100M) a bronz na 50 m prsa (50P).

Tereza Jiskrová a Ema Wertheimerová
Přerovští kanoisté dovezli sedm medailí z poháru v Račicích

Lucie Kubáčková přidala stříbro na volné čtyřstovce (400VZ) a na stejné trati doplnila kolekci bronzem Agáta Pavlíková (400VZ).

Každá z účastnic dokázala přepsat některé z vlastních osobních rekordů. Nejpilnějšími „editorkami“ vlastních maxim byly Lucie Kubáčková se třemi a Sabina Pavlíková se čtyřmi zápisy. Marcela Výkrutová odmazala víc než 38 sekund(!) na trati 200VZ.

Trenéry výpravy Báru Jelínkovou a Pavla Lanče potěšily výkony svěřenek a týmový duch plný povzbuzování pod dohledem Kapiho, maskota týmu.

Teď přerovským reprezentantkám nezbývá než čekat, zda se kvalifikují na nejvyšší závod své kategorie – moravskou část Letního poháru České republiky.

Konec dlouholeté spolupráce HC Zubr Přerov a společnosti Meopta - optika, s.r.o.?
O podpoře hokeje stále jednáme, tvrdí Meopta. Kde se rozchází s klubem?