Výsledky se počítaly vždy ze tří nejlepších kol z celého turnaje. Zimní pohár města Přerova byl jeho prvním vítězstvím v kategorii seniorů nástřelem 1635 bodů. Následoval Halový pohár Startu Brno, kde byl opět první s 1593 body z dvaadvaceti startujících bez omezení kategorie. Poslední Zimní pohár v Kostelci na Hané také vyhrál s 1626 body.

A poté se už konalo jednadvacáté mistrovství republiky dospělých v halové lukostřelbě v Havířově, kde byl pořadatelem lukostřelecký oddíl Lapačka Šenov. I zde, v kategorii seniorů, se Malošíkovi dařilo v kvalifikaci, kde byl první nástřelem 538 bodů z šesti set možných. Střílelo se na 18 metrů, dvakrát 30 šípů na terč, jehož střed – desítka má průměr 4 centimetry.

Po kvalifikaci následovala eliminace, ve které střílí vždy dva a lepší postupuje do dalšího kola. Zde jej zastavil ve vítězném tažení až Pavel Vlček z Plzně, pozdější celkový vítěz, a tak Malošík nepostoupil do finálového boje. Pokračoval však ve střelbě o bronzovou příčku, kterou se mu nakonec podařilo vybojovat. (ba)