1. LIGA

2. kolo: Zippo Vinary – AC Hrot 4:0, Sibom R. Lýsky – Rot. Kedluben 1:0, SK Tučín – Líňa team 4:1, FC Travex – FC Hrkotka 2:1, Sokol Buk – Mash 1:3, FC Kafki – Ultras 0:1, NNC Levis – S.A.D. Haná 0:2. Dohrávky: Haná – Hrot 0:2, Mash – Ultras 5:1.

1. Mash 7 6 0 1 29:15 18
2. FC Travex 7 5 1 1 21: 8 16
3. Sibom R. Lýsky 7 5 1 1 19: 9 16
4. FC Hrkotka 6 4 0 2 17:11 12
5. S.A.D. Haná 7 3 2 2 12: 8 11
6. Zippo Vinary 7 3 1 3 19:14 10
7. FC Kafki 5 3 0 2 11:10 9
8. Ultras 7 3 0 4 14:26 9
9. Sokol Buk 7 2 2 3 13:15 8
10. AC Hrot 6 2 1 3 18:26 7
11. NNC Levis 7 2 0 5 10:18 6
12. Rot. Kedluben 7 1 2 4 12:18 5
13. SK Tučín 7 1 1 5 12:21 4
14. Líňa team 7 0 3 4 9:17 3

2. LIGA

7. kolo: Golem team – 1.FC Kozel 5:1, Euro team – Sokol Rokytnice 0:2, SC Nealko – Majetín Lions 2:4, PDHT Luková – FC Grymov 1:0, IFK Vinary – SC Gunners 5:3, SK Hradčany – SK Čekyně 1:4, STS Chvojkovice Brod – 1.FC Slza 2:2.
1. SC Gunners 6 5 0 1 20:12 15
2. IFK Vinary 7 4 1 2 21:13
3. SK Čekyně 6 4 0 2 24:9 12
4. PDHT Luková 7 3 3 1 16:6 12
5. STS Chvojk. Brod 7 3 3 1 18:13 12
6. Majetín Lions 6 4 0 2 19:17 12
7. FC Grymov 6 3 1 2 10:9 10
8. SK Hradčany 7 3 1 3 16:21 10
9. Sokol Rokytnice 6 3 0 3 15:12 9
10. Golem team 6 3 0 3 16:18 9
11. 1.FC Slza 6 2 1 3 12:13 7
12. Euro team 6 1 2 3 5:10 5
13. SC Nealko 7 0 2 5 16:31 2
14. 1.FC Kozel 6 0 0 6 4:23 0

3. LIGA

6. kolo: FC Travič – SSC Namoli 4:2, Klokani – FC Langsam 8:3, 1.AC Kokoráček – Skalka 04 1:1, Herna GAMA – Béďa team 1:0, Internazionale – FC Křtomil 7:1, Císařov Devils – Hell Kozel 3:0, P.P.B. Pivárium – FC Brodek 3:3.
1. Herna GAMA 6 4 1 1 23:7 13
2. FC Travič 6 3 3 0 23:8 12
3. Císařov Devils 6 3 2 1 15:8 11
4. 1.AC Kokoráček 6 3 1 2 17:14 10
5.FC Brodek 6 3 1 2 11:9 10
6. Skalka 04 * 4 2 2 0 9:5 8
7. Hell Kozel 5 2 2 1 11:10 8
8. FC Langsam 6 2 2 2 11:25 8
9. Internazionale 5 2 1 2 12:5 7
10. Klokani 5 2 1 2 18:21 7
11. Béďa team 6 1 2 3 6:7 5
12. FC Křtomil 6 1 1 4 8:19 4
13. P.P.B. Pivárium 5 0 2 3 12:22 2
14. SSC Namoli 6 0 1 5 6:22 1

4. LIGA

6. kolo: Komerční banka – P.K. Prosenice 2:2, Komando Osek – FC Bufo 4:0, Ludva Říkovice – FC Veslo 2:0, Dněpro – Třetí housle 3:2, FC Discavery – FC Dragons 3:0, FC Radvanice – Jednota Kokory 1:3, XXXL – SK Bochoř (odloženo).
1. Komando Osek 6 5 0 1 14:3 15
2. FC Discavery 6 4 0 2 12:8 12
3. Dněpro 5 3 2 0 13:10 11
4. Ludva Říkovice 6 3 2 1 12:9 11
5. Třetí Housle 6 2 2 2 9:9 8
6. FC Veslo 6 2 2 2 11:12 8
7. Komerční banka 5 2 1 2 12:10 7
8 FC Bufo 4 2 1 1 8:9 7
9. Jednota Kokory 6 1 3 2 13:13 6
P.K. Prosenice 6 1 3 2 13:13 6
11. FC Dragons 6 2 0 4 8:13 6
12. FC Radvanice 6 2 0 4 8:14 6
13. SK Bochoř 5 1 1 3 8:12 4
14. XXXL 5 0 1 4 3:9 1

5. LIGA

6. kolo: Mana team – El Notorico 1:2, City Citov – FC Titanic 7:1, Ekeke rórky – Kanci Citov 7:4, OCP Želátovice – FC Barrsa 5:1, MFK Zábeška – Mamuti 2:3, Koma eska – SKÚ 3:1, FC Lahvátor – Active Tučín 3:0.
1. City Citov 6 5 1 0 26:4 16
2. Mamuti 5 5 0 0 19:10 15
3. OCP Želatovice 6 4 1 1 21:13 13
4. FC Barrsa * 6 4 0 2 20:17 12
5. El Notorico 6 3 1 2 10:17 10
6. Active team 6 3 0 3 24:22 9
7. Kanci Citov 5 2 2 1 16:10 8
8. Ekeke rórky 6 2 2 2 13:15 8
9. Mana team 5 2 0 3 10:9 6
10. Koma Eska 6 2 0 4 11:13 6
11. MFK Zábeška 6 1 2 3 12:18 5
12. FC Lahvátor * 5 1 1 3 7:13 4
13. SKÚ 4 0 0 4 8:17 0
14. FC Titanic 6 0 0 6 11:30 0

6. LIGA

6. kolo: Body Zdarma – 1.FC Podolí 5:0, FC Fénix – Young Boys 2:2, Comworld Tov. – FC Henčlov 2:0, Sen – Inter Vepřov 0:1, Drýmtým – FC Citov 5:1, SDÚ – Real Luková 4:2, FC Stock – Beer (odloženo).
1. SDÚ 6 4 1 1 28:13 13
2. Comworld Tov. 6 4 1 1 18:8 13
3. Body zdarma 6 4 0 2 17:13 12
4. Drýmtým 6 4 0 2 15:13 12
5. Beer 5 3 1 1 13:9 10
6. Young boys 6 3 1 2 17:14 10
7. Inter Vepřov 6 2 2 2 9:19 8
8. FC Fénix 6 2 1 3 11:8 7
9. FC Stock * 5 2 1 2 10:10 7
10. Real Luková 5 2 1 2 7:7 7
11. Sen 6 2 0 4 17:21 6
12. FC Citov 6 2 0 4 15:20 6
13. FC Henčlov 6 1 1 4 5:12 4
14. 1.FC Podolí 5 0 0 5 4:19 0