Ten prošel celkovou rekonstrukcí travnaté plochy, na níž vyrostly nové brány, diváci se mohou usadit na novou betonovou tribunu a moderní posezení, které nahradilo staré lavičky.

close Zrekonstruovaný areál TJ Sokol Kovalovice info Zdroj: se svolením Marka Ševečka zoom_in Zrekonstruovaný areál TJ Sokol Kovalovice

Plácek pro občerstvení návštěvníků pak zastřešila zbrusu nová pergola a svatostánek účastníka I. A třídy tak dostal nový a důstojnější kabát.

„Celkové náklady se pohybují kolem 860 000 korun a na financování se podílely Olomoucký kraj, město Kojetín a sponzoři, za což všem děkujeme. Zbytek byl dofinancován z vlastních zdrojů,“ uvedl Marek Ševeček, trenér A-týmu TJ Sokol Kovalovice, který musel kvůli rekonstrukci jaro odehrát v Měrovicích.

„Chtěli bychom poděkovat i všem našim příznivcům, kteří se podíleli na rekonstrukci nespočtem brigádnických hodin. Slavnostní otevření bude probíhat před zápasem za účasti starosty a místostarosty města Kojetín, zástupcem sponzorů a předsedou oddílu,“ uzavřel Marek Ševeček.