Svou pozornost bystří také fanoušci a čtenáři Deníku, kteří budou spolurozhodovat o konečných výsledcích této ankety a především budou určovat, kdo se stane Sportovní hvězdou čtenářů Deníku v rámci 17. ročníku, který letos zavítá hned do 41 měst naší republiky.

Hlavním cílem je ocenění nejúspěšnějších, kteří reprezentují jednotlivá města, okresy, kraje a celou Českou republiku na domácích i zahraničních kolbištích, a to v mnoha vyhlašovaných kategoriích od mládeže až po veterány. Je nám ctí připomenout také slavné sportovní legendy a uvést je do síně slávy.

Pořadateli jsou agentura Sport Action s. r. o., za kterou stojí sportovní veřejnosti známá moderátorská tvář, kterou není nikdo jiný než Radek Šil
han. Tato společnost tak přebírá po mnoha letech pomyslný štafetový kolík a věříme, že se role producenta zhostí na výbornou.

Pomáhat mu při tom budou stabilní spolupořadatelé, a to regionální Deník a Česká unie sportu. Významným vyhlašovatelem jsou také města spolu s krajskými úřady, bez jejichž práce a finanční podpory by se podobná anketa nemohla pořádat.

Těšit se tak společně můžeme na ocenění mládeže, dospělých, jednotlivců i kolektivů, kategorii Masters, poděkování trenérům, cvičitelům, ale také připomenutí činů fair play či uvedení sportovních legend do síně slávy.

Plné sály

Slavnostní večery mají vždy bohatý doprovodný program, kde nechybějí přední umělci. 


V průběhu let vystoupili například Ilona Czáková, Marcela Holanová, Monika Absolonová, Helena Zeťová, Jiří Zoniga, Olga Lounová či Bohuš Matuš.

V letošním roce se oceněným sportovcům a divákům na pódiu představí Kamila Nývltová, Gabriela Goldová, Eva Matějovská a přední čeští artisté a také řada regionálních talentů vybraných ze sportovních oddílů a tanečních klubů.

Jako moderátoři se vystřídají Radek Šilhan (Prima Cool) a Radek Jirgl.

Samozřejmostí je poutavá scéna, špičková technika a profesionální produkční tým. Díky zajímavému programu a nejvyšší kvalitě celé akce je pravidelně zaplněna kapacita všech sálů.

Přímo se slavnostních večerů zúčastní 20 000 diváků a další statisíce čtenářů se o přípravách akce, dosažených výsledcích a samotném průběhu slavnostních večerů dočtou na stránkách Deníku v rámci široké mediální kampaně, která vždy probíhá od listopadu do dubna.

Čtenářům budou také představeni a prezentováni všichni reklamní partneři, a to opakovaně, jak před akcí, tak po akci.

Volné vstupenky

Věříme, že využijete možnost setkat se osobně se svými sportovními oblíbenci na některém ze slavnostních večerů.

Všichni zájemci mají šanci získat volné vstupenky na akce, a to tím, že navštíví redakce regionálního Deníku, kde budou volné vstupenky k dispozici.

Čtenáři Deníku se také mohou zapojit do hlasování o vítězi kategorie Sportovní hvězda čtenářů Deníku.

Nominace i hlasovací kupon najdete s dostatečným předstihem na stránkách svého regionálního Deníku a Nového Přerovska.

Nejúspěšnější sportovec roku je projekt, který nabízí maximální zviditelnění sportu, ale také pozitivní vnímání partnerů, kteří tento projekt podporují! Srdečně jim za podporu děkujeme.

Všechny bližší informace o místě konání, doprovodném programu, pozvánkách, vstupenkách, výsledcích a bohatou fotodokumentaci najdete na webu www.nejuspesnejsi-sportovecroku.cz.