Svou pozornost bystří také fanoušci a čtenáři Deníku, kteří budou spolurozhodovat o konečných výsledcích této ankety a především budou určovat, kdo se stane „sportovní hvězdou Deníku".

Projekt letos zavítá hned do 41 měst naší republiky.

Hlavním cílem je ocenění nejúspěšnějších sportovců, kteří reprezentují jednotlivá města, okresy, kraje a celou Českou republiku na domácích i zahraničních kolbištích, a to v mnoha vyhlašovaných kategoriích od mládeže až po veterány. J

e nám ctí připomenout také slavné sportovní legendy a uvést je do síně slávy.

Letošní ročník ankety Nejúspěšnější sportovec roku nabídne oproti minulosti jednu novinku. Tou je udělování Ceny Josefa Masopusta.

Produkci má na starost opětovně agentura Sport Action, s. r. o., spolupořadateli jsou tradičně Česká unie sportu a regionální Deník.

Významným vyhlašovatelem jsou také města spolu s krajskými úřady, bez jejichž práce a finanční podpory by se podobná anketa nemohla pořádat.

Slavnostní večery mají vždy bohatý doprovodný program, kde nechybějí přední umělci.

Vstupenky zdarmaVstupenky na galavečer, který se koná 3. března v Městském domě v Přerově, budou zdarma k vyzvednutí od pondělí 22. února 
v redakci Přerovského a hranického deníku (Palackého 22, Přerov) a v informačním centru v Městském domě.

Lešek Semelka i akrobati

V letošním roce se oceněným sportovcům a divákům na pódiu představí Lešek Semelka, Andrea Mea, Nela Kailová, Trio Nobles, akrobatické duo a také řada regionálních talentů vybraných ze sportovních oddílů a tanečních klubů.

Jako moderátoři se vystřídají Radek Šilhan (O2 TV) a Radek
Jirgl.

Samozřejmostí je poutavá scéna, špičková technika a profesionální produkční tým.

Díky zajímavému programu a nejvyšší kvalitě celé akce je pravidelně zaplněna kapacita všech sálů.

Přímo se slavnostních večerů zúčastní 20 tisíc diváků a další statisíce čtenářů se o přípravách akce, dosažených výsledcích o samotném průběhu slavnostních večerů dočtou na stránkách Deníku v rámci široké me-diální kampaně.

Čtenářům budou také představeni a prezentováni všichni reklamní partneři, kteří projekt podporují, a to opakovaně jak před akcí, tak po akci.

Rozdáváme volné vstupenky

Věříme, že využijete možnost setkat se osobně se svými sportovními oblíbenci na některém ze slavnostních večerů.

Všichni zájemci mají šanci získat volné vstupenky na akce, a to tím, že navštíví redakce regionálního Deníku (Palackého 22, Přerov), kde budou volné vstupenky k dispozici.

Čtenáři Deníku se také mohou zapojit do hlasování o vítězi kategorie Sportovní hvězda Deníku.

Nominace i hlasovací kupon najdete s dostatečným předstihem na stránkách svého regionálního Deníku.

Všechny bližší informace o místě konání, doprovodném programu, pozvánkách, vstupenkách, výsledcích a bohatou fotodokumentaci najdete na webu www.nejuspesnejsi-sportovecroku.cz a www. prerovskydenik.cz.

Letošní novinka: Cena Josefa Masopusta

Letošní ročník ankety Nejúspěšnější sportovec roku nabídne oproti minulosti jednu novinku. Tou je udělování Ceny Josefa Masopusta.

Legendární fotbalista a trenér, držitel Zlatého míče z roku 1962, držitel řady ocenění a rytíř fotbalových trávníků opustil naše řady v červenci letošního roku a vyhlašovatelé ankety se dohodli s Klubem přátel Josefa Masopusta na udílení této prestižní ceny.

Jejím laureátem bude v každém okrese hráč, klub, tým, případně funkcionář, který podle mínění příslušného okresního fotbalového svazu nejvíc naplňuje právě odkaz Josefa Masopusta – čestný, obětavý, pracovitý a vždy fair hrající nebo jednající člověk.

Součástí všech galavečerů bude představení legendy světového fotbalu a vedení Klubu přátel Josefa Masopusta bude osobně předávat cenu.

Galavečer  Nejúspěšnější sportovec 
roku 2015 města Přerova3. března od 18 hodin
 v Městském domě v Přerově
moderuje Radek Šilhan
vystoupí Lešek Semelka
a Andrea Mea

Kategorie ankety
Jednotlivci – dospělí
Jednotlivci – mládež
Kolektiv – dospělí
Kolektiv – mládež
Masters (veteráni)
Krajánek
Trenér
Osobnost
Síň slávy
Akce roku
Cena Josefa Masopusta
Sportovní hvězda čtenářů

Své nominace můžete posílat na adresu sport.prerovsky@ denik.cz do středy 10. února.