Jakubu Zavřelovi jen těsně uniklo zlato, byl poražen závodníkem zKVSPraha o osm setin vteřiny. Ve tři hodiny odpoledne se ve finále K2 dorostenci na trati 1000m představil Petr Sládeček společně s Tomášem Voltrem z Kadaně, hranický závodník si dojel pro bronz.

Jen o chvíli později se na svou pětistovku vydal čtyřkajak žaček ve složení Míša Chmelová a Martina Mišíková z Hranic společně s Rothmeierovou z Děčína a Jedličkovou ze Žamberka.

Děvčatům se podařilo dojet pro stříbro. Další bronz přidaly Adriana Sedláková a Veronika Vlasáková. Poslední sobotní medaili získal opět Petr Sládeček. Na kilometrové trati na singl kajaku vybojoval bronz. V neděli potom přidal stříbro ze singl kajaku na 500m.

Další výsledky: 6. Michal Valenta (K4 žáci 500m), 6. Martina Mišíková (K1 žačky 500m), 7. Michaela Chmelová (K1 žačky 500m), 6. Jakub Zavřel (K2 benjamínci 500), 7. Veronika Vlasáková (K1 benajmínky 500m), 4. Adriana Sedláková (K1 benjamínky 500m), 6. Mišíková - Chmelová (K2 žačky 500m), 13. Hana Perůtková (K2 žačky 500m), 13. Michal Valenta ( K2 žáci 500m), 4. Petr Sládeček (K4 dorostenci 500m), 9. Petr Sládeček (K2 dorostenci 500m).

Z technických důvodů se přesouvá termín závodu Hranický bobr na 11. srpna. Srdečně zvou pořadatelé.