Pokud už se nemůžete dočkat play-off vodních pólistů, můžete o víkendu navštívit přerovský bazén a mrknout na Pohár ČSVP starších žáků.

FOTBAL

Divize mužů: FK Kozlovice – FC Vsetín (neděle 15.00).

Krajský přebor mužů: FC Želatovice – Sulko Zábřeh (sobota 15.00).

1. A třída: Kojetín – Brodek u Přerova (sobota 15.00), Beňov – Lipová (neděle 15.00).

1. B třída: Tovačov – Kovalovice (neděle 15.00), Želatovice B – Troubky (neděle 15.00).

Okresní přebor mužů: Čekyně – Stará Ves (sobota 15.00), Prosenice – Horní Moštěnice (sobota 15.00), Lobodice – Pavlovice u Přerova (neděle 15.00), Domaželice – Bělotín (neděle 15.00).

Okresní soutěž mužů: Polkovice – Hustopeče nad Bečvou B (sobota 15.00), Soběchleby – Tovačov B (neděle 10.00), Měrovice – Říkovice (neděle 15.00), Bochoř – Křenovice (neděle 15.00).

Vybraná utkání mládeže: Žákovská divize U15: 1. FC Viktorie Přerov – SK Hranice (neděle 9.30, U14 v 11.15). Krajský přebor starších žáků: FK Kozlovice – FK Šternberk (sobota 11.30).

Ilustrační foto
Kam o víkendu? Na tancovačku, známé herce i košt
Vendula Měrková (vlevo). Čtvrté čtvrtfinále volejbalové extraligy žen mezi Přerovem (v bílém) a Prostějovem.
Opora Zubřic Měrková: Neskutečná atmosféra, tohle Přerov ještě neviděl

HOKEJ

Přátelské utkání, ročník 2010: HC Zubr Přerov – HCM Warriors Brno (neděle 10.30).

BASKETBAL

Nadregionální liga žáků U15: TBS Přerov – BK Krnov (sobota 11.30).

Nadregionální liga starších žákyň U15: TBS Přerov – SBŠ Ostrava B (sobota 9.00), TBS Přerov – Basket Valmez (neděle 11.00).

Středomoravský přebor starších minižáků U13: TBS Přerov (mix) – TJ Slavia Kroměříž (neděle 8.00 a 9.30).

FLORBAL

2. liga dorostenců: FBC Přerov – FBC Droždín (neděle 8.00), FBC Přerov – SK K2 Prostějov (neděle 13.50), FBC Přerov – FBC Hranice (neděle 15.00).

HÁZENÁ

2. liga žen: SK Žeravice – Sokol Poruba B (sobota 14.00).

Turnaj staršího minižactva: První turnaj sezony OLKSH mini házené 4+1 je na programu ve sportovní hale v Žeravicích od 9 do 11.30 hodin.

VODNÍ PÓLO

Pohár ČSVP starších žáků: Akce bude v přerovském bazénu probíhat v sobotu odpoledne a v neděli ráno. Utkání Přerova: KVP Přerov – Strakonice (sobota 13.45), KVP Přerov – Slavia Praha (sobota 19.30), KVP Přerov – Kometa Brno (neděle 9.00).

KULEČNÍK

Extraliga tříčlenných družstev: SK Přerov – Vital Sports Ostrava (sobota 10.00).