HOKEJ

1. liga mužů: HC ZUBR Přerov – HC Dukla Jihlava (sobota 17.00).

Liga juniorů: HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi Prostějov (pátek 18.00), HC ZUBR Přerov – SHK Hodonín (neděle 11.00).

Liga staršího dorostu: HC ZUBR Přerov – SK Karviná (sobota 12.15).

Extraliga mladšího dorostu: HC ZUBR Přerov – Opava (středa 11.30).

Žákovská liga, starší žáci A: HC ZUBR Přerov – Dukla Jihlava (neděle 15.30).

Žákovská liga, starší žáci B: HC ZUBR Přerov – Studénka (středa 16.00).

Žákovská liga, mladší žáci C: HC ZUBR Přerov – Dukla Jihlava (neděle 13.30).

Žákovská liga, mladší žáci D: HC ZUBR Přerov – Studénka (středa 14.00).

FOTBAL

Divize mužů: Hranice – Dolní Benešov (sobota 14.30), Kozlovice – Ždírec nad Doubravou (neděle 14.30).

Krajský přebor mužů: Kojetín/Kovalovice – Medlov (neděle 14.30).

1.A třída mužů: Opatovice/Všecho­vice – Čechovice (neděle 10.00), Brodek u Přerova – Slatinice (neděle 14.30), Bělotín – Beňov (neděle 14.30), Všechovice – Klenovice na Hané (neděle 14.30).

1.B třída mužů: Kojetín/Kovalovice B – Kostelec na Hané (sobota 14.30), Újezdec – Čekyně (sobota 14.30), Ústí B – Vrchoslavice (neděle 10.00), Troubky – Přerov B (neděle 14.30).

Okresní přebor mužů: Býškovice/Horní Újezd – Radslavice (sobota 14.30), Stará Ves – Skalička (sobota 14.30), Prosenice – Želatovice B (sobota 14.30), Soběchleby – Domaželice (neděle 10.00), Hustopeče nad Bečvou – Lazníky (neděle 14.30), Lobodice – Lipník nad Bečvou B (neděle 14.30), Pavlovice – Opatovice B (neděle 14.30).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Uhřičice – Říkovice (sobota 14.30), Brodek u Přerova B – Bochoř (sobota 14.30), Měrovice – Polkovice (neděle 14.30), Vlkoš – Lověšice (neděle 14.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Dukla Hranice – Drahotuše (sobota 14.30), Potštát – Bělotín B (sobota 15.00), Jezernice – Žákovice (neděle 10.00), Černotín – Horní Nětčice (neděle 14.30).

MLÁDEŽ:

Divize staršího dorostu: Zubr Přerov – Valašské Meziříčí (sobota 10.15).

Divize mladšího dorostu: Zubr Přerov – Valašské Meziříčí (sobota 12.30).

Krajská soutěž dorostu: Brodek u Přerova – Náměšť na Hané (sobota 11.00), Tovačov – Ústí (neděle 14.30).

Okresní přebor dorostu: Bělotín – Vlkoš (sobota 12.00), Kozlovice – Křenovice (sobota 14.00), Soběchleby – Horní Moštěnice (sobota 14.30).

Moravskoslezská liga st. žáků U15: Hranice – 1. HFK (neděle 10.00).

Moravskoslezská liga st. žáků U14: Hranice – 1. HFK (neděle 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Loštice (sobota 11.30).

Okresní přebor starších žáků: Bělotín – Kojetín/Kovalovice (sobota 10.00), Říkovice – Dolní Újezd (neděle 12.00), Opatovice/Všecho­vice – Troubky (neděle 13.30), Křenovice – Horní Moštěnice (neděle 14.00).

Moravskoslezská liga ml. žáků U13: 1. FC Viktorie Přerov – Frýdek-Místek (sobota 10.00).

Moravskoslezská liga ml. žáků U12: 1. FC Viktorie Přerov – Frýdek-Místek (sobota 11.30).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Loštice (sobota 10.00).

Okresní přebor mladších žáků: Soběchleby – Beňov/Domaželice (sobota 12.30), Kojetín/Kovalovice – Brodek u Přerova (neděle 10.00), Lověšice – Tovačov (neděle 10.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: TJ Cement Hranice – HC Zlín (neděle 10.30).

Krajská liga mužů: Žeravice – Dřevohostice (sobota 16.00).

Krajská liga starších žáků: Žeravice – Velká Bystřice (sobota 14.30).

Krajská liga mladšího žactva: Žeravice – Senice na Hané (sobota 13.15).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

OP mužů: Rokytnice B – Brno B (neděle 10.30), Kokory B – Nelešovice (neděle 15.00).

OP starších žáků: Osek nad Bečvou – Studénka B (sobota 15.30).

OP starších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 13.30).

OP mladších žáků: Osek nad Bečvou – Studénka (sobota 14.30).

OP mladších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 12.30).

VOLEJBAL

Extraliga kadetek: Volejbal Přerov – TJ Ostrava (středa 10.00 a 14.00).

FLORBAL

Regionální liga mužů: Spartak Přerov B – Rožnov pod Radhoštěm (neděle 17.00), Spartak Přerov B – Teiwaz Hranice (neděle 20.00).

3. liga juniorů: Spartak Přerov – ZŠ Uničov (neděle 8.00), Spartak Přerov – Excalibur Šternberk (neděle 10.30).

BASKETBAL

OP mužů: BK Lipník nad Bečvou – Orli Prostějov B (pátek 20.30).

OP juniorů U19 + U17: BK Lipník nad Bečvou – Snakes Ostrava (sobota 9.30 a 11.00).

KOLOVÁ

Memoriál Hynka Hlobila: 56. ročník Velké ceny Přerova v kolové se uskuteční v sobotu od 9.30 v přerovské sokolovně.

Memoriál Petra Hambálka: 3. kolo Českého poháru žáků se odehraje v neděli od 9.30 v přerovské sokolovně.

VODNÍ PÓLO

Pohár ČSVP starších žáků: Přerov – Stepp Praha (sobota 13.05), Přerov – Hradec Králové (sobota 19.05), Přerov – Kometa Brno (neděle 9.00).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Creative Caps Cup: závod ve společných skladbách dvojic a trojic se uskuteční v sobotu od 9 hodin ve sportovní hale TJ Spartak Přerov.

KUŽELKY

1. liga žen: Spartak Přerov – Konstruktiva Praha (sobota 13.30).

3. liga mužů: Spartak Přerov – TJ Podlužany Prušánky (sobota 9.00).

SM divize: Spartak Přerov B – TJ Odry (sobota 11.30), KK Lipník nad Bečvou – TJ Opava B (sobota 9.00).