HOKEJ

1. liga mužů: HC ZUBR Přerov – HC Slovan Ústí nad Labem (pátek 18.00), HC ZUBR Přerov – Hokej Šumperk 2003 (pondělí 17.00), HC ZUBR Přerov – ČEZ Motor České Budějovice (středa 18.00).

Liga juniorů: HC ZUBR Přerov – HC Uničov (neděle 12.15).

Liga staršího dorostu: HC ZUBR Přerov – Valašské Meziříčí (pátek 14.00).

Extraliga mladšího dorostu: HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (pondělí 12.00).

Žákovská liga, starší žáci B: HC ZUBR Přerov – Metropolia Silesia/výběr Slezska (sobota 13.30).

Žákovská liga, mladší žáci D: HC ZUBR Přerov – Metropolia Silesia/výběr Slezska (sobota 11.30).

FOTBAL

Divize mužů: 1. FC Viktorie Přerov – FC Žďas Žďár nad Sázavou (sobota 16.00), SK Hranice – FC Odra Petřkovice (sobota 16.00), FK Kozlovice – ČSK Uherský Brod (neděle 16.00).

Krajský přebor mužů: Kojetín/Kovalovice – Dolany (neděle 16.00).

1.A třída mužů: Opatovice/Všecho­vice – Slatinice (neděle 10.00), Brodek u Přerova – Klenovice na Hané (neděle 16.00), Bělotín – Všechovice (neděle 16.00).

1.B třída mužů: Kojetín/Kovalovice B – Nezamyslice (sobota 16.00, hřiště Kovalovice), Újezdec – Dub nad Moravou (sobota 16.00), Ústí B – Horní Moštěnice (neděle 10.00), Přerov B – Kostelec na Hané (neděle 14.00, hřiště Alšova), Troubky – Tovačov (neděle 16.00).

Okresní přebor mužů: Skalička – Býškovice/Horní Újezd (sobota 16.00, hřiště H. Újezd), Stará Ves – Opatovice B (sobota 16.00), Prosenice – Pavlovice u Přerova (sobota 16.00), Domaželice – Želatovice B (neděle 10.00), Soběchleby – Lipník nad Bečvou B (neděle 10.00), Radslavice – Lazníky (neděle 16.00), Hustopeče nad Bečvou – Lobodice (neděle 16.00).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Polkovice – Bochoř (sobota 16.00), Měrovice – Vlkoš (neděle 16.00), Křenovice – Brodek u Přerova B (neděle 16.00), Říkovice – Lověšice (neděle 16.00).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Potštát – Dukla Hranice (sobota 16.00), Žákovice – Čekyně B (sobota 16.00), Jezernice – Černotín (neděle 10.00), Horní Nětčice – Drahotuše (neděle 16.00).

MLÁDEŽ

Divize staršího dorostu: KMK Zubr Přerov – Slavia Opava (sobota 10.15), 1. FC Viktorie Přerov – SK Hranice (neděle 10.15).

Divize mladšího dorostu: KMK Zubr Přerov – Slavia Opava (sobota 12.30), 1. FC Viktorie Přerov – SK Hranice (neděle 12.30).

Krajský přebor dorostu: Opatovice/Všecho­vice – Učice (sobota 16.00).

Krajská soutěž dorostu: Ústí – Slatinice (sobota 10.00), Tovačov – Loštice (sobota 16.00), Brodek u Přerova – Protivanov (sobota 16.00).

Okresní přebor dorostu: Bochoř – Hustopeče nad Bečvou (sobota 15.00), Vlkoš – Bělotín (neděle 13.30), Křenovice – Kozlovice (neděle 13.30), Horní Moštěnice – Soběchleby (neděle 16.00).

Divize starších žáků U15: 1. FCV Přerov – Val. Meziříčí (sobota 10.00).

Divize starších žáků U14: 1. FCV Přerov – Val. Meziříčí (sobota 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Nové Sady (sobota 11.30).

Okresní přebor starších žáků: Tovačov – Kojetín/Kovalovice (sobota 14.00), Křenovice – Dolní Újezd (sobota 14.00), Bělotín – Troubky (neděle 13.30), Říkovice – Opatovice/Všecho­vice (neděle 13.30).

Divize mladších žáků U13: 1. FC Viktorie Přerov – Třinec (sobota 10.00), 1. FC Viktorie Přerov – Baník Ostrava (středa 15.00).

Divize mladších žáků U12: 1. FC Viktorie Přerov – Třinec (sobota 11.30), 1. FC Viktorie Přerov – Baník Ostrava (středa 16.30).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Nové Sady (sobota 10.00).

Okresní přebor mladších žáků: Brodek u Přerova – Kojetín/Kovalovice (sobota 10.00), Tovačov – Lověšice (sobota 10.00), Beňov/Domaželice – Soběchleby (sobota 13.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: TJ Cement Hranice – KP Brno (neděle 10.15).

1. liga mužů: Sokol Přerov HC – HBC Strakonice (neděle 11.00).

2. liga mužů: Hranice B – Vsetín (neděle 13.00).

Krajská liga mužů: Žeravice – TJ Veselá (sobota 16.00), Dřevohostice – Luhačovice (pondělí 10.30).

2. liga starších dorostenců: Žeravice – Velká Bystřice (neděle 13.00, hala TJ Spartak Přerov).

2. liga mladších dorostenců: Žeravice – Sokol Juliánov (neděle 9.00, hala TJ Spartak Přerov).

Krajská liga starších žáků: Žeravice – Tatran Litovel (sobota 14.30).

Krajská liga mladšího žactva: Žeravice – Tatran Litovel B (sobota 13.15).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

2. liga mužů: Osek nad Bečvou – Kokory (neděle 14.15).

OP mužů: Rokytnice B – Brno B (neděle 15.00). Osek nad Bečvou B – Chropyně (neděle 15.30).

FLORBAL

2. liga dorostenců: Spartak Přerov – Fbc Excalibur Šumperk (sobota 15.00), Spartak Přerov – SK K2 Sportcentrum Prostějov (sobota 17.30).

NOHEJBAL

Krajský přebor mužů: TJ Spartak MSEM Přerov B – NK Valašské Meziříčí (sobota 09.00).

BĚH

Extrém Race: Závody v extrémním běhu se uskuteční o víkendu v Přerovské rokli. V pátek po 22. hodině odstartuje první závod s názvem Noční extrém na 2,5 km, v sobotu pak bude následovat Sprint na 2,5 km, Medium na 7,5 km a Extrém 1/2 Maraton na 21,5 km, při kterém závodníci zdolají přes tisíc výškových metrů. Neděle bude věnována dětskému závodu.

MOTORSPORT

Záhorská střela 2015: osmý ročník závodu mopedů veteránů je na programu v sobotu od 12 hodin na výletišti v Býškovicích.