FOTBAL

Přípravná utkání mužů: TJ Sokol Ústí – TJ Vítkov (sobota, 10.00), 
1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (sobota, 16.30, stadion na Sokolské ulici), v dresu Olomouce by neměla chybět velká posila, bývalý reprezentační útočník Marek Heinz.

FC Želatovice – FC Morkovice (sobota, 17.00), FK Kozlovice – SK HS Kroměříž (sobota, 18.00), TJ Sokol Ústí B – FKM Opatovice (neděle, 10.00).

Oslavy 80 let FK Spartak Lipník nad Bečvou: celodenní akci zahájí v sobotu na místním stadionu v 8.30 utkání mládežnických družstev žáků, 
přípravky a dorostenců. Na náměstí TGM pak vystoupí ve 12.30 taneční skupina Leopardi a následně projde městem na stadion průvod sportovců. Odpoledne od 13 hodin se uskuteční Memoriál tří nestorů (Burstein, Hudek, Knop st.) s vystoupením mažoretek a exhibiční závod v koloběhu. V hlavním programu od 15.45 se nejprve utkají ženy 1. FC Olomouc s Holešovickými holkami a od 17.30 muži FK Spartak Lipník nad Bečvou s Internacionály Baníku Ostrava. Sestava Baníku v čele s René Bolfem je nabita dalšími ligovými hráči, fanoušci se s nimi mohou setkat na autogramiádě.

TRIATLON

Královský triatlon: 8. ročník závodu se uskuteční v sobotu od 9 hodin na koupališti v Majetíně.

RYCHLOCHŮZE

Přerovská padesátka: 53. ročník Memoriálu J. Přidala se půjde jako závod na 10 km chůze družstev mužů skupin 1. a 2. ligy. Startuje se v sobotu v 9 hodin od přerovské loděnice.

Chybí zde utkání vašeho týmu nebo turnaj ve vaší obci? Napište nám na sport.prerovsky@denik.cz a my jej zařadíme do nabídky.