FOTBAL

Krajský přebor mužů: FC Želatovice – TJ Tatran Litovel (neděle 16.30).

I. A třída mužů: Ústí – Lipník nad Bečvou (neděle 10.00), Opatovice – Bělotín (neděle 10.00), Beňov – Štěpánov (neděle 16.30), Troubky – Dub nad Moravou (neděle 16.30).

I. B třída mužů: Brodek u Přerova – Kojetín/Kovalovice B (neděle 16.30), Radslavice – Pivín (neděle 16.30), Všechovice – Horní Moštěnice (neděle 16.30).

Okresní přebor mužů: Brodek u Přerova B – Želatovice B (pátek 17.00), Skalička – Újezdec (sobota 16.30), Stará Ves – Opatovice/Všecho­vice B (sobota 16.30), Želatovice B – Lazníky (sobota 16.30), Bochoř – Býškovice/Horní Újezd (neděle 16.30), Lobodice – Domaželice (neděle 16.30), Soběchleby – Brodek u Přerova B (neděle 16.30), Hustopeče nad Bečvou – Lipník nad Bečvou B (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Troubky B – Vlkoš (sobota 16.30), Lověšice – Prosenice (sobota 16.30), Uhřičice – Polkovice (sobota 16.30), Měrovice – Čekyně B (sobota 16.30), Říkovice – Křenovice (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Potštát – Domaželice B (sobota 15.00), Dukla Hranice – Pavlovice (sobota 16.30), Žákovice – Drahotuše (sobota 16.30), Jezernice – Bělotín B (neděle 10.00), Horní Nětčice – Černotín (neděle 16.30).

MLÁDEŽ

Krajská soutěž dorostu: Tovačov – Náměšť na Hané (sobota 14.15), Brodek u Přerova – Kojetín/Kovalovice (sobota 16.30), Želatovice – Doloplazy (neděle 14.00), Hustopeče nad Bečvou – Chomoutov (neděle 14.00).

Okresní přebor dorostu, skupina o 1. – 4. místo: Kozlovice – Soběchleby (sobota 16.30), Ústí – Bělotín (neděle 15.30).

Okresní přebor dorostu, skupina o 5. – 7. místo: Horní Moštěnice – Vlkoš (neděle 16.30).

Divize starších žáků U15: 1. FC Viktorie Přerov – Valašské Meziříčí (sobota 10.00).

Divize starších žáků U14: 1. FC Viktorie Přerov – Valašské Meziříčí (sobota 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Zábřeh na Moravě (sobota 10.00), Želatovice – Jeseník (neděle 11.45).

Okresní přebor starších žáků: Horní Moštěnice – KMK Zubr Přerov (sobota 14.00), Soběchleby – Říkovice (neděle 13.30), Opatovice/Všecho­vice – Křenovice (neděle 13.30), Bělotín – Pavlovice (neděle 14.15).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Zábřeh na Moravě (sobota 11.45), Želatovice – Jeseník (neděle 10.00).

Okresní přebor mladších žáků, skupina o 1. – 4. místo: Soběchleby – Troubky (sobota 14.00), Horní Moštěnice – Kojetín (neděle 14.00).

Okresní přebor mladších žáků, skupina o 5. – 8. místo: Křenovice – Beňov (sobota 10.00, hřiště Beňov), Lověšice – Dolní Újezd (neděle 10.30).

AUTOKROS

Mezinárodní mistrovství ČR: 4. závod seriálu začne sobotními tréninky v 9.30. Nedělní program startuje v osm hodin, kdy jsou na programu druhé rozjížďky. Finále akce připadá na 14 hodin.

DRAČÍ LODĚ

Přerovský festival dračích lodí: 11. ročník závodů se uskuteční v sobotu a neděli na přerovské laguně.

AMERICKÝ FOTBAL

Divize mižů: Přerov Mammoths – Ostrava Steelers II (sobota 14.00)

INLINE HOKEJ

Extraliga mužů, čtvrtfinále play-off: IHC Night Birds Přerov – IHC Slavia Praha (sobota 14.00).

HÁZENÁ

Krajská liga mužů: Žeravice – Dřevohostice (neděle 13.30).

Krajská liga mladších minižáků: Superfinále nejmladší házenkářské kategorie se uskuteční v sobotu od 10 hodin ve sportovním areálu v Žeravicích.

NÁRODNÍ HÁZENÁ

OP mužů: Rokytnice B – Kokory B (neděle 10.30), Osek nad Bečvou – Brno (neděle 15.45), Nelešovice – Chropyně (neděle 16.00).

OP dorostenců: Rokytnice – Svinov (neděle 9.00).

STŘELBA

Broková střelba: 14. ročník střeleb trojčlenných družstev se uskuteční v neděli na střelnici troubeckých myslivců na Vlažné od 9 hodin.

GYMNASTIKA

Soutěž ve volných sestavách: Atlas a Bios Přerov pořádají v sobotu od 9 hodin gymnastickou soutěž. Uskuteční se ve Středisku volného času Atlas.

ŠACHY

Vinarský princ: Šachový turnaj pro hráče do 15 let se uskuteční v pátek od 16 hodin ve sportovním areálu Skalka ve Vinarech.

RŮZNÉ

Sportovní hry Mikroregionu Lipensko: Zápasy týmů obcí Mikroregionu Lipensko na různých sportovištích v Lipníku nad Bečvou od 9 do 17 hodin. Po skončení posezení s živou hudbou v areálu na tenisu.