FOTBAL

Krajský přebor mužů: Želatovice – Klenovice (neděle 16.30).

A třída mužů: Ústí – Hlubočky (neděle 10.00), Opatovice – Lipník nad Bečvou (neděle 10.00), Beňov – Čechovice (neděle 16.30), Troubky – Bělotín (neděle 16.30).

B třída mužů: Čekyně – Horní Moštěnice (sobota 16.30), Brodek u Přerova – Otinoves (neděle 16.30), Radslavice – Tovačov (neděle 16.30), Všechovice – Pivín (neděle 16.30).

Okresní přebor mužů: Stará Ves – Skalička (sobota 16.30), Želatovice B – Domaželice (sobota 16.30), Soběchleby – Opatovice/Všecho­vice B (neděle 10.00), Bochoř – Újezdec (neděle 16.30), Lobodice – Býškovice/Horní Újezd (neděle 16.30), Hustopeče nad Bečvou – Brodek u Přerova B (neděle 16.30), Lipník nad Bečvou B – Lazníky (neděle 16.30, hřiště Dolní Újezd).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Čekyně B – Polkovice (sobota 13.30), Lověšice – Vlkoš (sobota 16.30), Uhřičice – Křenovice (sobota 16.30), Říkovice – Troubky B (neděle 16.30), Měrovice – Prosenice (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Potštát – Pavlovice (sobota 15.00), Žákovice – Dukla Hranice (sobota 16.30), Jezernice – Pavlovice (neděle 10.00), H. Nětčice – Domaželice B (neděle 16.30), Černotín – Bělotín B (neděle 16.30).

MLÁDEŽ

Krajská soutěž dorostu: Brodek u Přerova – Tovačov (sobota 16.30), Želatovice – Lipník nad Bečvou (neděle 14.00), Hustopeče nad Bečvou – Šternberk B (neděle 14.00).

Okresní přebor dorostu, skupina o 1. – 4. místo: Kozlovice – Bělotín (sobota 14.00), Ústí – Soběchleby (neděle 15.30).

Okresní přebor dorostu, skupina o 5. – 7. místo: Domaželice – Vlkoš (neděle 10.00).

Divize starších žáků U15: 1. FC Viktorie Přerov – Bílovec (sobota 10.00).

Divize starších žáků U14: 1. FC Viktorie Přerov – Bílovec (sobota 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Černovír (sobota 10.00), Želatovice – Mohelnice (sobota 10.45), Lipník u Přerova – Zábřeh na Moravě (středa 15.30), Brodek u Přerova – Kozlovice (středa 17.00).

Okresní přebor starších žáků: Horní Moštěnice – Říkovice (sobota 14.00), Opatovice/Všecho­vice – KMK Zubr Přerov (neděle 13.30), Křenovice – Pavlovice (neděle 14.00), Bělotín – Ústí (neděle 14.15), Soběchleby – Tovačov (neděle 15.00).

Divize mladších žáků U13: 1. FC Viktorie Přerov – Uničov (středa 16.00).

Divize mladších žáků U12: 1. FC Viktorie Přerov – Uničov (středa 17.30).

Krajský přebor mladších žáků: Želatovice – Mohelnice (sobota 9.00), Kozlovice – Černovír (sobota 11.45), Lipník u Přerova – Zábřeh na Moravě (středa 17.00), Brodek u Přerova – Kozlovice (středa 15.30).

Okresní přebor mladších žáků, skupina o 1. – 4. místo: Soběchleby – Kojetín (sobota 16.30), Horní Moštěnice – Troubky (neděle 14.00).

Okresní přebor mladších žáků, skupina o 5. – 8. místo: Křenovice – Dolní Újezd (sobota 10.00), Lověšice – Beňov (neděle 10.30).

Můj první gól!: Společná akce 1. FC Viktorie Přerov a FAČR pro nejmenší se koná ve čtvrtek od 9 hodin na stadionu v Sokolské ulici.

AMERICKÝ FOTBAL

Divize IV mužů: Přerov Mammoths – Šumperk Dietos (sobota 14.00, stadion v Alšově ulici).

INLINE HOKEJ

Extraliga mužů: IHC Night Birds Přerov – IHC Eagles Olomouc (sobota 12.00), IHC Night Birds Přerov – IHC Nový Jičín (sobota 15.00). Oba zápasy se odehrají na zimním stadionu.

VODNÍ PÓLO

1. liga mužů: 1. nadstavbový turnaj za účasti týmů Přerova, Olomouce a Hradce Králové se odehraje na přerovském bazéně od 10 hodin.

HÁZENÁ

Krajská liga mužů: Dřevohostice – Tatran Litovel B (neděle 10.30).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

liga mužů: Rokytnice – 1. NH Brno (neděle 10.30).
liga mužů: Osek nad Bečvou – Vítkovice (neděle 14.15).
OP mužů: Rokytnice B – Nelešovice (neděle 12.00), Kokory B – Brno B (neděle 15.00), Osek nad Bečvou B – Chropyně (neděle 15.45).

OP dorostenců: Osek nad Bečvou – Studénka (sobota 14.45), Rokytnice – Studénka (neděle 9.00).

OP mladších žáků: Rokytnice – Svinov (neděle 13.30).

BĚH

Hanácká kojetínská desítka: 3. ročník běhu pro veřejnost na 10 km startuje v neděli 24. května v 11 hodin z loděnice Kojetín. Prezentace proběhne od 10 hodin.