HOKEJ

1. liga mužů: HC Zubr Přerov – HC Slovan Ústí nad Labem (středa 18.00).

Liga juniorů: HC Zubr Přerov – HC Spartak Uherský Brod (pátek 21. října 18.00).

Extraliga mladšího dorostu: HC Zubr Přerov – PSG Zlín (čtvrtek 15.00).

Žákovská liga, starší žáci A: HC Zubr Přerov – SK HS Třebíč (sobota 13.15).

Žákovská liga, mladší žáci C: HC Zubr Přerov – SK HS Třebíč (sobota 11.15).

FOTBAL

Divize mužů: 1. FC Viktorie Přerov – MFK Havířov (sobota 14.30), FK Kozlovice – FK Šumperk (neděle 14.30).

Krajský přebor mužů: Kojetín/Kovalovice – Šternberk (sobota 14.30), Ústí – Želatovice (neděle 10.00).

1.A třída mužů: Lipník nad Bečvou – Opatovice (sobota 14.30), Beňov – Plumlov (neděle 14.30), Brodek u Přerova – Bělotín (neděle 14.30).

1.B třída mužů: Troubky – Újezdec (sobota 14.30), Horní Moštěnice – Želatovice B (sobota 14.30), 1. FC Viktorie Přerov B – Ústí B (neděle 14.00, hřiště Alšova), Kojetín/Kovalovice B – Nezamyslice (neděle 14.30, hřiště Kovalovice).

Okresní přebor mužů: Pavlovice u Přerova – Čekyně (sobota 14.30), Stará Ves – Soběchleby (sobota 14.30), Lipník nad Bečvou – Domaželice (neděle 14.30), Radslavice – Měrovice (neděle 14.30).

Okresní soutěž mužů: Lověšice – Tovačov B (sobota 14.30), Brodek u Přerova B – Polkovice (sobota 14.30), Uhřičice – Vlkoš (sobota 14.30), Křenovice – Říkovice (neděle 14.30), Bochoř – KMK Zubr Přerov (neděle 14.30).

Krajský přebor dorostu: Lipník nad Bečvou – FKM Opatovice (sobota 12.00), KMK Zubr Přerov – Chomoutov (neděle 10.00).

Krajská soutěž dorostu: Želatovice – Loštice (sobota 12.00), Tovačov – Kozlovice (neděle 14.30).

Žákovská liga U15: 1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (neděle 10.00).

Žákovská liga U14: 1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (neděle 11.45).

Žákovská liga U13 a U12: 1. FC Viktorie Přerov – FC Baník Ostrava (neděle 14.30).

Krajský přebor starších žáků: 1. FC Viktorie Přerov B – Dub nad Moravou (neděle 9.00, hřiště Lipník).

Krajský přebor mladších žáků: 1. FC Viktorie Přerov B – Dub nad Moravou (neděle 10.45, hřiště Lipník).

Okresní přebor starších žáků: Soběchleby – Brodek u Přerova (sobota 14.30), Lověšice – Tovačov (neděle 10.30), Kojetín/Kovalovice – Horní Moštěnice (neděle 14.30).

Okresní přebor mladších žáků: Radslavice – Beňov (sobota 14.00), Brodek u Přerova – KMK Zubr Přerov (neděle 11.30), Lobodice – Kozlovice B (neděle 12.00), Tovačov – Kojetín/Kovalovice (neděle 12.30), Křenovice – Horní Moštěnice (neděle 12.30).

NOHEJBAL

1. liga, baráž: TJ Spartak MSEM Přerov – NK Climax Vsetín B (sobota 14.00, malá tenisová hala).

FLORBAL

Divize mužů: FBC Spartak MSEM Přerov – 1. FbK Eagles Orlová (sobota 19.00), FBC Spartak MSEM Přerov – FbC Frýdek-Místek (neděle 17.00, oba hala TJ Spartak Přerov).

HÁZENÁ

2. liga mužů: Holešov/Přerov – Šumperk (sobota 11.00, Holešov).

Krajská liga mužů: Žeravice – Veselá (neděle 9.00, hala TJ Spartak Přerov).

2. liga starších dorostenců: Žeravice – Sokolnice (neděle 11.00, hala TJ Spartak Přerov).

Krajská liga starších žáků: Žeravice – Centrum Haná (sobota 14.30, Žeravice).

Krajská liga mladšího žactva: Žeravice – Senice na Hané (sobota 13.00, Žeravice).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga mužů: Rokytnice – Podlázky (neděle 10.30).

BĚH

Grymovská pětka: Třetí ročník závodu na 3 kilometry odstartuje v 11 hodin v areálu u obecní stodoly v Grymově. Prezentace závodníků se uskuteční od 9 do 10.45 na témže místě.

KUŽELKY

1. liga žen: Spartak Přerov – TJ Valašské Meziříčí (sobota 14.00).

3. liga mužů: Spartak Přerov A – Slavoj Žirovnice (sobota 9.00), Spartak Přerov B – Sokol Slavonice (sobota 11.30).

1. liga dorostenců: Spartak Přerov – Lokomotiva Valtice (neděle 10.00).