HOKEJ

1. liga mužů: HC Zubr Přerov – Rytíři Kladno (pondělí 18.00).

Liga juniorů: Přerov – Poruba (neděle 11.00), Přerov – Opava (středa 18.00).

Extraliga mladšího dorostu: Přerov – Havířov (sobota 12.00).

Krajská liga přípravek: Přerov – Šumperk (neděle 13.30).

Minihokej, ročník 2008: Přerov – Šumperk (sobota 14.30).

FOTBAL

Ondráškovka Cup: Druhý ze série turnajů mládeže se odehraje v pátek 30. září od 10 hodin na stadionu v Sokolské ulici.

Krajský přebor mužů: Želatovice – Dolany (sobota 15.00).

1.A třída mužů: Beňov – Náměšť na Hané (neděle 15.00).

1.B třída mužů: Újezdec – Nezamyslice (sobota 15.00), Ústí B – Vrchoslavice (neděle 10.00), Želatovice B – Kojetín/Kovalovice B (neděle 15.00), Tovačov – Přerov (neděle 15.00).

Okresní přebor mužů: Prosenice – Hustopeče nad Bečvou (sobota 15.00), Čekyně – Opatovice/Všecho­vice B (sobota 15.00), Pavlovice u Přerova – Lipník nad Bečvou B (sobota 15.00), Domaželice – Stará Ves (neděle 10.00), Lobodice – Měrovice (neděle 15.00).

Okresní soutěž mužů: Brodek u Přerova B – Říkovice (sobota 15.00), Polkovice – KMK Zubr Přerov (sobota 15.00), Lověšice – Vlkoš (sobota 15.00), Tovačov B – Uhřičice (sobota 15.00), Bochoř – Křenovice (neděle 15.00).

Divize staršího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Vsetín (sobota 10.15).

Divize mladšího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Vsetín (sobota 12.30).

Krajská soutěž dorostu: Želatovice – Brodek u Přerova (sobota 12.30).

Okresní přebor dorostu: Troubky – Bochoř/Vlkoš (neděle 15.00).

Žákovská liga U15: Přerov – Valašské Meziříčí (neděle 10.00).

Žákovská liga U14: Přerov – Valašské Meziříčí (neděle 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Slavonín (sobota 14.45).

Okresní přebor starších žáků: Brodek u Přerova – Říkovice (sobota 12.30), Lověšice – Opatovice/Všecho­vice (neděle 10.30), Tovačov – Horní Moštěnice (neděle 13.00), Beňov – Soběchleby (čtvrtek 16.30).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Slavonín (sobota 13.00).

HÁZENÁ

Krajská liga mužů: Dřevohostice – Veselá (neděle 14.30).

Zlínská liga starších žaček: Žeravice – Kunovice (neděle 15.00, hřiště Žeravice).

Turnaje minižactva: Kategorie mladšího a staršího minižactva budou zápolit v sobotu od 9 hodin na hřišti v Žeravicích.

NÁRODNÍ HÁZENÁ

OP mužů: Osek nad Bečvou – Draken Brno (neděle 15.30).

OP dorostenců: Osek nad Bečvou – Studénka (neděle 14.00).

OP dorostenek: Osek nad Bečvou – Pustějov (sobota 14.30).

NOHEJBAL

1. liga, play-out: TJ Spartak MSEM Přerov – PKS Žďár nad Sázavou (sobota 14.00).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Sokol Přerov – BK Lipník nad Bečvou (pátek 20.50, přerovská sokolovna).

KUŽELKY

1. liga žen: Spartak Přerov – Konstruktiva Praha (sobota 14.00).

3. liga mužů: Spartak Přerov A – Tj Sokol Mistřín (sobota 9.00). Spartak Přerov B – TJ Sokol Machová (sobota 11.30).