HOKEJ

Liga staršího dorostu: Přerov – Brumov/Bylnice (pátek 18.00).

Extraliga mladšího dorostu: Přerov – Třinec (sobota 12.00).

Žákovská liga, starší žáci A: Přerov – Olomouc (neděle 12.15). Přerov – Kometa Brno (středa 17.00).

Žákovská liga, mladší žáci C: Přerov – Olomouc (neděle 10.15), Přerov – Kometa Brno (středa 15.00).

FOTBAL

Krajský přebor mužů: Želatovice – Rapotín (sobota 15.30).

1.A třída mužů: Beňov – Brodek u Přerova (neděle 15.30).

1.B třída mužů: Horní Moštěnice – Pivín (sobota 15.30), Tovačov – Kojetín/Kovalovice B (neděle 15.30), Želatovice B – Nezamyslice (neděle 15.30).

Okresní přebor mužů: Čekyně – Stará Ves (sobota 14.00), Pavlovice u Přerova – Hustopeče nad Bečvou (sobota 15.30), Prosenice – Měrovice (sobota 15.30), Domaželice – Soběchleby (neděle 10.00), Lobodice – Bělotín B (neděle 15.30), Lipník nad Bečvou B – Radslavice (neděle 15.30).

Okresní soutěž mužů: KMK Zubr Přerov – Uhřičice (sobota 15.30, hřiště Předmostí), Tovačov B – Říkovice (sobota 15.30, hřiště Ivaň), Brodek u Přerova B – Křenovice (sobota 15.30), Lověšice – Bochoř (sobota 15.30), Vlkoš – Polkovice (neděle 15.30).

Divize staršího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Valašské Meziříčí (sobota 10.15).

Divize mladšího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Valašské Meziříčí (sobota 12.30).

Krajský přebor dorostu: KMK Zubr Přerov – Nové Sady (neděle 10.00, hřiště Předmostí).

Krajská soutěž dorostu: Želatovice – Brodek u Prostějova (sobota 13.00), Kozlovice – Protivanov (neděle 13.00).

Okresní přebor dorostu: Troubky – Plumlov (neděle 15.30), Horní Moštěnice – Pivín (neděle 15.30).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Němčice nad Hanou (sobota 14.45), 1. FC Viktorie Přerov B – Želatovice (středa 15.30, hřiště Lipník n. B.).

Okresní přebor starších žáků: Horní Moštěnice – Soběchleby (sobota 13.00), Brodek u Přerova – Kojetín/Kovalovice (sobota 13.00), Beňov – Říkovice (sobota 13.30), Lověšice – Bělotín (neděle 10.30), Tovačov – Opatovice/Všecho­vice (neděle 13.30).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Němčice nad Hanou (sobota 14.45), 1. FC Viktorie Přerov B – Želatovice (středa 15.30, hřiště Lipník n. B.).

Okresní přebor mladších žáků: Kojetín/Kovalovice – Křenovice (sobota 10.00), Kozlovice B – Brodek u Přerova (neděle 9.00), Beňov – KMK Zubr Přerov (neděle 11.00), Horní Moštěnice – Tovačov (neděle 13.00), Lobodice – Radslavice (neděle 13.00).

BMX

Žernava 4× Reopening: Extrémní závody ve fourcrossu jsou na programu v sobotu a neděli na bikodromu Žernavá (lokalita u sídliště v Předmostí poblíž bývalého vápencového a pískovcového lomu). Kvalifikace odstartuje v sobotu v 16.30, finálové jízdy se uskuteční v neděli od 14 hodin.

HÁZENÁ

2. liga mužů: Holešov/Přerov – Uničov (sobota 17.00, hala Holešov).

Zlínská liga starších žaček: Žeravice – Zora Olomouc B (sobota 16.00, hřiště Žeravice).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

liga mužů: Rokytnice – 1. NH Brno (neděle 10.30).
liga mužů: Osek n. B. – Stará Ves n. O. (neděle 14.15).

BĚH

Přerovské kopky: Trailový závod na 25 km v okolí Přerova startuje v 9 hodin u sportovní haly TJ Spartak Přerov.

KUŽELKY

liga žen: Spartak Přerov – KK Blansko (sobota 14.00).
liga mužů: Spartak Přerov A – KC Zlín (sobota 9.00).
liga mužů: Spartak Přerov B – TJ Baník Ratiškovice (sobota 11.30).
Krajský přebor mužů: KK Lipník n. B. – TJ Horní Benešov C (sobota 9.00).