FOTBAL

Divize mužů: FK Kozlovice – FC Slovan Rosice (neděle 16.30).

Krajský přebor mužů: Kojetín/Kovalovice – Chválkovice (sobota 16.30).

1.A třída mužů: Brodek u Přerova – Náměšť na Hané (neděle 16.30).

1.B třída mužů: Kojetín/Kovalovice B – Horní Moštěnice (sobota 16.30, hřiště Kovalovice), Troubky – Vrchoslavice (sobota 16.30), Újezdec – Kostelec na Hané (sobota 16.30).

Okresní přebor mužů: Soběchleby – Radslavice (sobota 16.30), Stará Ves – Domaželice (sobota 16.30), Prosenice – Skalička (sobota 16.30), Pavlovice u Přerova – Lipník nad Bečvou B (neděle 16.30), Lobodice – Lazníky (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Brodek u Přerova B – Říkovice (sobota 16.30), Polkovice – Křenovice (sobota 16.30), Uhřičice – Vlkoš (sobota 16.30), Bochoř – Lověšice (neděle 15.00).

Krajská soutěž dorostu: Tovačov – Náměšť na Hané (neděle 16.30).

Okresní přebor dorostu: Soběchleby – Horní Moštěnice (sobota 13.30).

Kozlovice – Křenovice (sobota 13.30).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Šternberk (neděle 11.30).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Šternberk (neděle 10.00).

Okresní přebor mladších žáků: Kojetín/Kovalovice – Tovačov (sobota 14.00), Brodek u Přerova – Beňov/Domaželice (sobota 14.00).

Memoriál L. Němece a V. Zbořila: Žákovský turnaj je na programu od páteční 11. hodiny do neděle odpoledne ve sportovním areálu v Želatovicích.

O pohár ZŠ Kopaniny a memoriál Tomáše Venského: Turnaj kategorie U13 se uskuteční od pátečního rána do nedělních odpoledních hodin v Přerově na stadionu v Sokolské ulici.

TENIS

Zubr Cup: Mezinárodní turnaj ITF žen začíná v sobotu a neděli kvalifikačními zápasy. Po celý příští týden je pak na programu hlavní soutěž. Začátky utkání jsou stanoveny na 11. hodinu.

INLINE HOKEJ

Extraliga juniorů: IHC Night Birds Přerov – IHC Devils Zlín (neděle 10.00), IHC Night Birds Přerov – HC Boskovice (neděle 14.30).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

OP mužů: Kokory B – Draken Brno (neděle 15.00), Osek nad Bečvou B – Rokytnice B (neděle 15.30).

OP mladších žáků: Rokytnice – Stará Ves n. O. (sobota 10.00), Osek n. B. – Studénka B (sobota 14.30).

OP mladších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 12.30).

ŠACHY

Vinarský princ: Turnaj pro hráče do 15 let se uskuteční v pátek od 16 hodin ve sportovním areálu Skalka ve Vinarech.