FOTBAL

Krajský přebor mužů: Želatovice – Chválkovice (neděle 16.00).

1.A třída mužů: Lipník nad Bečvou – Náměšť na Hané (sobota 16.00), Beňov – Opatovice/Všecho­vice (neděle 16.00).

1.B třída mužů: Čekyně – Horní Moštěnice (sobota 16.00), Újezdec – Kojetín/Kovalovice B (sobota 16.00), Tovačov – Přerov B (neděle 16.00).

Okresní přebor mužů: Lobodice – Radslavice (pátek 17.30), Želatovice B – Býškovice/Horní Újezd (sobota 16.00), Lazníky – Skalička (sobota 16.00), Lipník nad Bečvou B – Domaželice (neděle 16.00), Pavlovice – Soběchleby (neděle 16.00), Lobodice – Stará Ves (neděle 16.00).

Divize staršího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Valašské Meziříčí (středa 14.30).

Divize mladšího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Valašské Meziříčí (středa 16.45).

Krajský přebor dorostu: Lipník nad Bečvou – Chválkovice (sobota 13.30).

Okresní přebor dorostu: Vlkoš – Křenovice (sobota 11.00), Soběchleby – Bochoř (sobota 16.00), Horní Moštěnice – Kozlovice (neděle 16.00).

Moravskoslezská liga starších žáků U15: 1. FC Viktorie Přerov – SK Hranice (sobota 10.00).

Moravskoslezská liga starších žáků U14: 1. FC Viktorie Přerov – SK Hranice (sobota 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Želatovice – Šternberk (sobota 9.00), Želatovice – Nové Sady (středa 15.30), Lipník nad Bečvou – Němčice nad Hanou (středa 15.30).

Okresní přebor starších žáků: Říkovice – Tovačov (neděle 13.30), Troubky – Kojetín/Kovalovice (neděle 16.00).

Krajský přebor mladších žáků: Želatovice – Šternberk (sobota 10.45), Želatovice – Nové Sady (středa 17.00), Lipník nad Bečvou – Němčice nad Hanou (středa 17.00).

Okresní přebor mladších žáků: Soběchleby – Tovačov (sobota 14.00), Kozlovice – Brodek u Přerova (neděle 10.30), Beňov/Domaželice – Kojetín/Kovalovice (neděle 13.30, hřiště Beňov).

ATLETIKA

Čokoládová tretra: Základní kolo celorepublikové soutěže proběhne ve čtvrtek od 15 hodin na stadionu v Alšově ulici. Ti nejlepší se kvalifikují do finále, které je na programu v rámci Zlaté tretry v Ostravě.

HÁZENÁ

Krajská liga mužů: SK Žeravice – TJ Valašské Meziříčí (sobota 16.00, Žeravice).

Krajská liga starších žáků: SK Žeravice – TJ Cement Hranice (sobota 14.30, Žeravice).

Krajská liga mladšího žactva: SK Žeravice B – SK Velká Bystřice B (sobota 12.00, Žeravice), SK Žeravice A – DHK Zora Olomouc B (sobota 13.15).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

OP mužů: Kokory B – Rokytnice B (neděle 15.00).

OP starších žáků: Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 14.30), Kokory – Studénka B (neděle 16.30).

OP starších žaček: Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 13.30).

OP mladších žáků: Rokytnice – Chropyně (sobota 10.00), Kokory – Albrechtičky (sobota 13.30), Kokory – Studénka B (neděle 13.15).

OP mladších žaček: Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 12.30), Kokory A – Chropyně (neděle 9.00), Kokory B – Studénka (neděle 12.00).

INLINE HOKEJ

1. liga mužů: IHC Night Birds Přerov B – IHC Tempish Olomouc B (sobota 9.00), IHC Night Birds Přerov B – SK IHC Panthers Havířov (sobota 12.45), IHC Night Birds Přerov C – SK IHC Panthers Havířov (sobota 10.15), IHC Night Birds Přerov C – HC Lvi Břeclav (sobota 14.00).

MODERNÍ GYMNASTIKA

Přerovská stuha: Již 15. ročník mezinárodních závodů ve volných sestavách jednotlivkyň jsou na programu v sobotu od 9 hodin v hale TJ Spartak Přerov.

STOLNÍ TENIS
Turnaj neregistrovaných hráčů: Úvodní ročník turnaje se uskuteční v sobotu od 9 hodin ve sportovní hale v Tovačově. Ráno bude probíhat prezentace i zápis nových hráčů do 8.30.