FOTBAL

Divize mužů: 1. FC Viktorie Přerov – FK Hodonín (sobota 15.30).

Krajský přebor mužů: Želatovice – Medlov (neděle 15.30).

1. A třída, skupina B: Beňov – Klenovice na Hané (neděle 15.30).

1. B třída, skupina A: Horní Moštěnice – Nezamyslice (sobota 15.30), Čekyně – Tovačov (sobota 15.30), Přerov B – Dub nad Moravou (neděle 14.00, hřiště Alšova), Troubky – Kojetín/Kovalovice B (neděle 15.30).

Okresní přebor mužů: Želatovice B – Opatovice B (sobota 15.30), Lazníky – Lipník nad Bečvou B (sobota 15.30), Soběchleby – Prosenice (neděle 10.00), Domaželice – Lobodice (neděle 10.00), Radslavice – Hustopeče nad Bečvou (neděle 15.30).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Polkovice – Brodek u Přerova B (sobota 15.30), Říkovice – Bochoř (neděle 15.30), Křenovice – Vlkoš (neděle 15.30), Měrovice nad Hanou – Uhřičice (neděle 15.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Žákovice – Dukla Hranice (sobota 15.30).

Divize staršího dorostu: KMK Zubr Přerov – Uničov (sobota 10.15), 1. FC Viktorie Přerov – Slavia Opava (neděle 10.15).

Divize mladšího dorostu: KMK Zubr Přerov – Uničov (sobota 12.30), 1. FC Viktorie Přerov – Slavia Opava (neděle 12.30).

Krajská soutěž dorostu: Želatovice – Smržice (neděle 13.00).

Okresní přebor dorostu: Bochoř – Bělotín (sobota 15.00), Vlkoš – Horní Moštěnice (neděle 13.30), Křenovice – Soběchleby (neděle 13.30), Hustopeče nad Bečvou – Kozlovice (neděle 13.30).

Krajský přebor starších žáků: Želatovice – Loštice (sobota 9.00).

Okresní přebor starších žáků: Křenovice – Tovačov (sobota 10.00), Říkovice – Kojetín/Kovalovice (neděle 13.30).

Moravskoslezská liga mladších žáků U13: 1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (sobota 10.00).

Moravskoslezská liga mladších žáků U12: 1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (sobota 11.30).

Krajský přebor mladších žáků: Želatovice – Loštice (sobota 10.45).

Okresní přebor mladších žáků: Brodek u Přerova – Soběchleby (sobota 9.30), Kozlovice – Beňov/Domaželice (neděle 10.30), Lověšice – Kojetín/Kovalovice (neděle 10.30).

BASKETBAL

Oblastní přebor, skupina o 5. – 8. místo: Sokol Přerov – SBC Olomouc (pátek 20.45).

FLORBAL

Regionální liga mužů: FBC Spartak Přerov B – TJ Stará Ves nad Odrou (neděle 14.30), FBC Spartak Přerov B – FBK Rožnov pod Radhoštěm (neděle 17.30).

Liga dorostenek: FBC Spartak Přerov – FBŠ Teiwaz Hranicko Odersko (sobota 10.00, Městská sportovní hala), FBC Spartak Přerov – FBK Rožnov pod Radhoštěm (sobota 13.45, Městská sportovní hala).

HÁZENÁ

Olomoucká liga mladšího žactva: Žeravice A – Žeravice B (sobota 10.00, hala Žeravice).

KUŽELKY

Krajský přebor mužů: Spartak Přerov C – TJ Horní Benešov C (sobota 9.30).