HOKEJ

1. liga mužů: HC ZUBR Přerov – Rytíři Kladno (sobota 17.00).

Liga staršího dorostu: HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno (pátek 18.00), HC ZUBR Přerov – SHK Hodonín (neděle 11.00), HC ZUBR Přerov – HCM Warrior Brno (středa 18.00).

Žákovská liga, starší žáci B: HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (sobota 13.30).

Žákovská liga, mladší žáci D: HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (sobota 11.30).

Minihokej, ročník 2006: HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk (neděle 13.30).

FOTBAL

Krajský přebor mužů: Ústí – Určice (neděle 10.00), Želatovice – Kralice na Hané (neděle 15.30).

1.A třída mužů: Lipník nad Bečvou – Brodek u Přerova (sobota 15.30), Všechovice – Lutín (neděle 15.30), Beňov – Čechovice (neděle 15.30).

1.B třída mužů: Čekyně – Troubky (sobota 15.30), Tovačov – Nemilany (neděle 15.30), Horní Moštěnice – Přerov B (neděle 15.30).

Okresní přebor mužů: Lazníky – Soběchleby (sobota 15.30), Želatovice B – Radslavice (sobota 15.30), Skalička – Domaželice (sobota 15.30), Opatovice B – Prosenice (neděle 10.00), Lobodice – Býškovice/Horní Újezd (neděle 15.30), Pavlovice – Hustopeče nad Bečvou (neděle 15.30), Lipník nad Bečvou B – Stará Ves (neděle 15.30, hřiště Dolní Újezd).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Brodek u Přerova B – Polkovice (sobota 15.30), Uhřičice – Měrovice (sobota 15.30), Bochoř – Říkovice (neděle 15.00), Vlkoš – Křenovice (neděle 15.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Dukla Hranice – Žákovice (sobota 15.30), Drahotuše – Jezernice (neděle 10.00), Čekyně B – Bělotín B (neděle 14.00), Černotín – Potštát (neděle 15.30).

FOTBAL MLÁDEŽ:

Divize staršího dorostu: SK Hranice – Havířov (sobota 10.00).

Divize mladšího dorostu: SK Hranice – Havířov (sobota 12.15).

Krajský přebor dorostu: Lipník nad Bečvou – Nemilany (sobota 13.15).

Krajská soutěž dorostu: Želatovice – Tovačov (neděle 13.00).

Okresní přebor dorostu: Bělotín – Soběchleby (sobota 13.00), Kozlovice – Vlkoš (sobota 14.00), Bochoř – Horní Moštěnice (sobota 15.00), Hustopeče nad Bečvou – Křenovice (neděle 13.00).

Moravskoslezská liga st. žáků U15: Hranice – Bílovec (neděle 14.45).

Moravskoslezská liga st. žáků U14: Hranice – Bílovec (neděle 13.00).

Krajský přebor st. žáků: Želatovice – Mohelnice (sobota 9.00), Lipník nad Bečvou – Zábřeh na Moravě (neděle 9.00).

Okresní přebor st. žáků: Horní Moštěnice – Tovačov (sobota 13.00), Dolní Újezd – Bělotín (neděle 13.00), Troubky – Říkovice (neděle 15.30), Kojetín/Kovalovice – Křenovice (neděle 15.30).

Moravskoslezská liga ml. žáků U13: Hranice – Šumperk (sobota 16.00).

Moravskoslezská liga ml. žáků U12: Hranice – Šumperk (sobota 14.30).

Krajský přebor ml. žáků: Želatovice – Mohelnice (sobota 10.45), Lipník nad Bečvou – Zábřeh na Moravě (neděle 10.45).

Okresní přebor ml. žáků: Kojetín/Kovalovice – Kozlovice (sobota 10.00), Lověšice – Brodek u Přerova (neděle 10.30), Tovačov – Beňov/Domaželice (neděle 13.30).

HÁZENÁ

2. liga mužů: Hranice B – MHK Karviná (neděle 13.00).

Krajská liga mužů: Dřevohostice – Senice (neděle 10.30).

Krajská liga starších žáků: Hranice – Žeravice (neděle 11.30).

Zlínská liga starších žaček: Žeravice – Lesana Zubří (sobota 13.00).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga mužů: Rokytnice – Nezvěstice (sobota 16.00), Rokytnice – Tymákov (neděle 10.30).

OP mužů: Osek nad Bečvou B – Nelešovice (neděle 14.15), Rokytnice B – Kokory B (neděle 12.00).

OP dorostenců: Rokytnice – Chropyně (sobota 14.30).

OP starších žáků: Osek nad Bečvou – Studénka (sobota 14.30).

OP starších žaček: Osek nad Bečvou – Studénka (sobota 13.30).

OP mladších žáků: Rokytnice – Svinov (sobota 13.15).

OP mladších žaček: Osek nad Bečvou – Studénka (sobota 12.30).

BASKETBAL

Oslavy 80 let basketbalu v Přerově: exhibiční zápasy jsou na programu v sobotu od 9 hodin v přerovské sokolovně.

NOHEJBAL

Krajský přebor mužů: TJ Spartak MSEM Přerov B – NK Valašské Meziříčí (sobota 9.00).

STOLNÍ TENIS

2. liga mužů, skupina B: SK Přerov – TTC Frýdlant (sobota, 15:00), SK Přerov – TJ Nový Jičín (neděle, 10.00).

Divize mužů: SK Přerov B – TTC Pramet Šumperk B (sobota, 10.00), SK Přerov C – TJ Postřelmov A (sobota, 10.00), SK Přerov B – TJ Postřelmov A (sobota 3. října, 15:00), SK Přerov C – TTC Pramet Šumperk B (sobota, 15.00).