FOTBAL

Divize mužů: 1. FC Viktorie Přerov – FC Slovan Havlíčkův Brod (sobota 16.30).

Krajský přebor mužů: Želatovice – Jeseník (neděle 16.30).

1.A třída mužů: Opatovice/Všecho­vice – Lipník nad Bečvou (neděle 10.00), Beňov – Všechovice (neděle 16.30).

1.B třída mužů: Horní Moštěnice – Dub nad Moravou (sobota 16.30), Čekyně – Pivín (sobota 16.30), Ústí B – Tovačov (neděle 10.00), Přerov B – Újezdec (neděle 14.00, stadion Alšova), Troubky – Nemilany (neděle 16.30).

Okresní přebor mužů: Skalička – Lobodice (sobota 16.30), Želatovice B – Pavlovice (sobota 16.30), Lazníky – Opatovice B (sobota 16.30), Býškovice/Horní Újezd (sobota 16.30), Soběchleby – Stará Ves (neděle 10.00), Domaželice – Hustopeče nad Bečvou (neděle 10.00), Radslavice – Prosenice (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Uhřičice – Polkovice (sobota 16.30), Brodek u Přerova B – Lověšice (sobota 16.30), Měrovice – Křenovice (neděle 16.30), Vlkoš – Říkovice (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Potštát – Žákovice (sobota 15.00), Dukla Hranice – Horní Nětčice (sobota 16.30), Čekyně B – Drahotuše (neděle 14.00), Černotín – Bělotín B (neděle 16.30).

MLÁDEŽ:

Divize staršího dorostu: Hranice – Nový Jičín (sobota 10.00), 1. FC Viktorie Přerov – Uničov (neděle 10.15).

Divize mladšího dorostu: Hranice – Nový Jičín (sobota 12.15), 1. FC Viktorie Přerov – Uničov (neděle 12.30).

Divize starších žáků U15: 1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (sobota 10.00).

Divize starších žáků U14: 1. FC Viktorie Přerov – 1. HFK Olomouc (sobota 11.45).

Divize mladších žáků U13: Hranice – Třinec (neděle 15.00).

Divize mladších žáků U12: Hranice – Třinec (neděle 16.30).

HOKEJ

Přípravné utkání mužů: HC ZUBR Přerov – Salith Šumperk (čtvrtek 18.00).

Přípravné utkání staršího dorostu: HC ZUBR Přerov – HCM Warrior Brno (pátek 17.45).

Přípravné utkání starších žáků B: HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno (středa 17.15).

Přípravné utkání mladších žáků D: HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno (středa, 15.15).

Turnaj ročníku 2003: HC ZUBR Přerov – HC Košice (sobota 8.30), HC ZUBR Přerov – MHA Mountfield Martin (sobota 16.00), HC ZUBR Přerov – HC Olomouc (sobota 19.00), HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk (neděle 10.00), HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec (17.30).

HÁZENÁ

Uliční turnaj v házené: Jubilejní 70. ročník turnaje je na programu v sobotu v Dřevohosticích. Sraz je v 8.30 v hospodě U Aranky.