FOTBAL

Divize mužů: 1. FC Viktorie Přerov – FC TVD Slavičín (sobota 16.30), FK Kozlovice – TJ Lokomotiva Petrovice (neděle 16.30).

Krajský přebor mužů: TJ Slavoj Kojetín/Kovalovice – FC Želatovice (sobota 16.30).

A třída mužů: Lipník nad Bečvou – Dub nad Moravou (sobota 16.30), Ústí – Mostkovice (neděle 10.00).
B třída mužů: Tovačov – Pivín (pátek 16.30), Přerov B – Ústí B (neděle 14.00, hřiště Alšova), Kojetín/Kovalovice B – Čekyně (neděle 16.30), Tovačov – Vrchoslavice (neděle 16.30), Brodek u Přerova – Radslavice (neděle 16.30).
Okresní přebor mužů: Soběchleby – Želatovice B (pátek 10.00), Újezdec – Opatovice/Všecho­vice B (pátek 16.30), Skalička – Brodek u Přerova B (pátek 16.30), Bochoř – Lazníky (pátek 16.30), Stará Ved – Lipník nad Bečvou B (pátek 16.30), Lobodice – Hustopeče (pátek 16.30), Býškovice/Horní Újezd – Domaželice (pátek 17.00), Újezdec – Brodek u Přerova B (sobota 14.00), Býškovice/Horní Újezd – Hustopeče nad Bečvou (sobota 16.30), Skalička – Želatovice B (sobota 16.30), Stará Ves – Lobodice (sobota 16.30), Opatovice/Všecho­vice B – Lipník nad Bečvou B (neděle 10.00), Domaželice – Lazníky (neděle 10.00), Bochoř – Soběchleby (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Troubky B – Prosenice (sobota 16.30), Lověšice – Uhřičice (sobota 16.30), Křenovice – Polkovice (neděle 16.30), Vlkoš – Čekyně B (neděle 16.30), Říkovice – Měrovice (neděle 16.30).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Potštát – Jezernice (sobota 15.00), Žákovice – H. Nětčice (sobota 16.30), D. Hranice – Domaželice B (sobota 16.30), Drahotuše – Bělotín B (neděle 10.00), Pavlovice – Černotín (neděle 16.30).

MLÁDEŽ

Divize staršího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Slavia Opava (neděle 10.15).

Divize mladšího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – Slavia Opava (neděle 12.30).

Krajský přebor dorostu: Opatovice – Nemilany (čtvrtek 30. dubna 17.00), KMK Zubr Přerov – Nové Sady (sobota 14.00).

Krajská soutěž dorostu: Brodek u Přerova – Chomoutov (pátek 11.00), Tovačov – Želatovice (sobota 10.00), Lipník nad Bečvou – Doloplazy (sobota 14.00), Brodek u Přerova – Smržice (sobota 16.30), Kojetín/Kovalovice – Chomoutov (neděle 13.30).

Okresní přebor dorostu: Ústí – Horní Moštěnice (pátek 10.00), Domaželice – Kozlovice (pátek 10.00), Vlkoš – Bělotín (pátek 14.00).

Krajský přebor starších žáků: Kozlovice – Velké Losiny (sobota 10.00), Lipník nad Bečvou – Slavonín (neděle 9.00).

Okresní přebor starších žáků: KMK Zubr Přerov – Ústí (sobota 9.00), Opatovice/Všecho­vice – Soběchleby (neděle 13.30), Pavlovice – Říkovice (neděle 14.00), Tovačov – Horní Moštěnice (neděle 14.30).

Přípravné utkání starších žáků: 1. FC Viktorie Přerov – FC Slovácko (pátek 11.00 a 12.30).

Krajský přebor mladších žáků: Kozlovice – Velké Losiny (sobota 10.45), Lipník nad Bečvou – Slavonín (neděle 10.45).

Okresní přebor mladších žáků: Troubky – Horní Moštěnice (pátek 11.00), Beňov – Křenovice (pátek 11.45), Kojetín – Dolní Újezd (pátek 13.30), Lověšice – Troubky (neděle 10.30), Dolní Újezd – Beňov (neděle 13.00), Křenovice – Soběchleby (neděle 13.30), Horní Moštěnice – Kojetín (neděle 13.30).

CYKLISTIKA

Author Šela Marathon 2015: Start na náměstí TGM v Lipníku nad Bečvou, cíl na hradě Helfštýn. Trasa MTB 93 km (start 9.00 – cíl 12.45), trasa MTB 26 km (start 9.15 – cíl 10.30), trasa MTB 49 km (start 11.30 – cíl 13.20). Dětský Author Šela Marathon (neděle 10.00, velká laguna, Přerov).

FREESTYLE BRUSLENÍ

Czech Slalom Series 2015: Mezinárodní soutěž ve freestyle bruslení se uskuteční v sobotu a neděli vždy od 9 hodin na přerovském výstavišti.

ATLETIKA

Trojice atletických závodů: Přerovský pětiboj, Memoriál J. Králíka ve sprinterském trojboji a Velká cena města Přerova v běhu na 1500 metrů (pátek 10.30, stadion SK Přerov, Alšova ulice).

HÁZENÁ

Liga Olomouckého kraje: Žeravice – Uherské Hradiště (sobota 16.00), 
Dřevohostice – Holešov (neděle 10.30).

Moravská liga mladších dorostenců: Žeravice – Sokolnice (sobota 14.30).

Zlínská liga starších žaček: Žeravice – Lesana Zubří (neděle 16.00).

Liga Olomouckého kraje mladších žáků: Žeravice – STM Olomouc 2002 (sobota 13.15).

Liga Olomouckého kraje mladšího žactva: Žeravice – Horka nad Moravou (sobota 12.00).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

liga žen: Rokytnice – Příchovice (sobota 16.00), Rokytnice – Přeštice (neděle 11.00).
liga mužů: Kokory – Ostopovice (sobota 14.30), Osek nad Bečvou – Ostopovice (neděle 10.30), Kokory – Humpolec (neděle 11.00).
OP mužů: Kokory B – Rokytnice B (neděle 12.30), Osek nad Bečvou B – Brno B (neděle 12.00).

OP mladších žáků: Rokytnice – Osek nad Bečvou (neděle 9.00).

FLORBAL

Olomoucká liga elévů: FBC Spartak Přerov – FBC DDM Magnet Mohelnice (neděle 8.00), FBC Spartak Přerov – FBC Šternberk (neděle 9.45), FBC Spartak Přerov – FBC ZŠ Uničov (neděle 11.30), FBC Spartak Přerov – Tempish FBS Olomouc Stars (neděle 13.15). Všechna utkání se odehrají v hale TJ Spartak Přerov.

Chybí zde utkání vašeho týmu nebo turnaj ve vaší obci?
Napište nám na sport.prerovsky@denik.cz a my jej zařadíme do nabídky.