HOKEJ

Kvalifikace o 1. ligu mužů: HC ZUBR Přerov – HC Baník Sokolov (pátek 18.00).

RALLY

Valašská rally: rychlostní zkouška 1 a 3: Helfštýn (Rakov – Podhůra, sobota 9.37 a 12.21), rychlostní zkouška 2 a 4: Špičky (Hranice – Hustopeče nad Bečvou, sobota 10.16 a 13.00).

FOTBAL

Divize mužů: SK Hranice – FK Kozlovice (sobota 16.00).

Krajský přebor mužů: FC Želatovice – FC Kralice na Hané (neděle 16.00).

A třída mužů: Bělotín – Lipová (sobota 16.00), Opatovice – Náměšť na Hané (neděle 10.00), Beňov – Mostkovice (neděle 16.00), Troubky – Ústí (neděle 16.00).
B třída mužů: Čekyně – Kostelec na Hané (sobota 16.00), Horní Moštěnice – Otinoves (sobota 16.00), Ústí B – Tovačov (neděle 10.00), Všechovice – Radslavice (neděle 16.00).
Okresní přebor mužů: Želatovice B – Lobodice (sobota 16.00), Lazníky – Skalička (sobota 16.00), Brodek u Přerova B – Býškovice/Horní Újezd (sobota 16.00), Soběchleby – Újezdec (neděle 10.00), Domaželice – Opatovice/Všecho­vice B (neděle 10.00), Hustopeče – Stará Ves (neděle 16.00), Lipník nad Bečvou B – Bochoř (neděle 16.00, hřiště Dolní Újezd).

Okresní soutěž mužů, skupina A: Čekyně B – Uhřičice (sobota 13.00), Polkovice – Lověšice (sobota 16.00), Prosenice – Říkovice (sobota, 16.00), Křenovice – Vlkoš (neděle 16.00), Měrovice – Troubky B (neděle 16.00).

Okresní soutěž mužů, skupina B: Drahotuše – Pavlovice (neděle 10.00), Domaželice B – Žákovice (neděle 14.00), Horní Nětčice – Dukla Hranice (neděle 16.00), Černotín – Jezernice (neděle 16.00), Bělotín B – Potštát (neděle 16.00).

Krajský přebor dorostu: KMK Zubr Přerov – Velký Týnec (sobota 10.00).

Krajská soutěž dorostu: Lipník nad Bečvou – Kojetín/Kovalovice (sobota 13.30), Hustopeče nad Bečvou (neděle 13.30), Želatovice – Smržice (neděle 13.30).

Okresní přebor staršího dorostu: Bělotín – Horní Moštěnice (sobota 13.30), Kozlovice – Vlkoš (sobota 14.00), Soběchleby – Ústí (sobota 15.30).

Krajský přebor starších žáků: Želatovice – Čechovice (sobota 10.45), Brodek u Přerova – Zábřeh na Moravě (sobota 11.45).

Okresní přebor starších žáků: Domaželice – Pavlovice (sobota 10.00), Soběchleby – KMK Zubr Přerov (sobota 13.00), Horní Moštěnice – Křenovice (sobota 13.30), Říkovice – Tovačov (neděle 13.30), Bělotín – Opatovice/Všecho­vice (neděle 13.45).

Liga mladších žáků: 1. FC Viktorie Přerov – FC Hlučín (neděle 10.00, 11.30).

Krajský přebor mladších žáků: Želatovice – Čechovice (sobota 9.00), Brodek u Přerova – Zábřeh na Moravě (sobota 13.30).

Okresní přebor mladších žáků: Soběchleby – Troubky (sobota 10.00), Lověšice – Beňov (neděle 10.30), Dolní Újezd – Horní Moštěnice (neděle 13.00), Křenovice – Kojetín (neděle 13.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů, o 5. – 8. místo: TJ Cement Hranice – Dukla Praha (sobota 18.00).

KUŽELKY

liga žen: Spartak Přerov – SKK Náchod (sobota 14.00).
liga mužů: Spartak Přerov – KK Vyškov (sobota 9.00).
liga mužů: Spartak Přerov B – Sokol Mistřín (sobota 11.30).