HOKEJ

Turnaj čtyř zemí: Švédsko – Finsko (pátek 15.00), Česká republika – Rusko (pátek 18.30), Rusko – Švédsko (sobota 13.00), Česká republika – Finsko (sobota 16.30).

2. liga mužů: HC ZUBR Přerov – HC Slezan Opava (středa 18.00).

Extraliga mladších dorostenců: HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba (čtvrtek 17.15).

Žákovská liga, starší žáci A: HC ZUBR Přerov – SK Horácká Slavia Třebíč (neděle 12.15).

Žákovská liga, mladší žáci C: HC ZUBR Přerov – SK Horácká Slavia Třebíč (neděle 10.15).

Minihokej, ročník 2006: HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk (neděle 14.30).

FOTBAL

Divize: 1.FC Viktorie Přerov – Vítkovice (sobota 14.00), SK Hranice – Petrovice (sobota 14.00), FK Kozlovice – Havířov (neděle 13.30).

Krajský přebor: Želatovice – Medlov (neděle 13.30).

1.A třída: Ústí – Bělotín (neděle 10.00), Opatovice – Dub nad Moravou (neděle 10.00), Beňov – Troubky (neděle 13.30).

1.B třída: 1.FC Viktorie Přerov B – Tovačov (neděle 13.30), Brodek u Přerova – Ústí B (neděle 13.30), Radslavice – Horní Moštěnice (neděle 13.30), Všechovice – Vrchoslavice (neděle 13.30).

Okresní přebor mužů: Brodek u Přerova B – Stará Ves (sobota 13.00), Lazníky – Lobodice (sobota 13.00), Býškovice/Horní Újezd – Újezdec (sobota 13.00), Domaželice – Bochoř (neděle 10.00), Lipník nad Bečvou B – Soběchleby (neděle 13.00), Hustopeče nad Bečvou – Želatovice B (neděle 13.00), Opat./Všech. B – Skalička (neděle 13.15).

Divize dorostu U19, U17: 1.FC Viktorie Přerov – Krnov (neděle 10.15 a 12.15).

Krajský přebor dorostu: Opatovice – Konice (sobota 13.30, hřiště Všechovice).

Krajská soutěž dorostu: Brodek u Přerova – Šternberk B (sobota 10.00), Tovačov – Kojetín/Kovalovice (sobota 13.30), Želatovice – Hustopeče nad Bečvou (neděle 11.00).

Liga mladších žáků U13, U12: 1.FC Viktorie Přerov – Bílovec (10.00 a 11.30).

VOLEJBAL

Extraliga žen: VK Přerov Precheza – PVK Olymp Praha (sobota 17.00).

2. liga žen: VK Přerov Precheza B – SK UP Olomouc B (sobota 10.00 a 14.00).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: TJ Cement Hranice – Sokol Přerov HC (neděle 10.30).

2. liga starších dorostenců: Sokol Přerov HC – Vsetín (sobota 10.30).

Moravská liga mladších dorostenců: Žeravice – Bohunice (sobota 13.00, hala TJ Spartak Přerov).

Turnaj mladšího minižactva: hala SK Žeravice (neděle 9.00).

BASKETBAL

OP mužů: BK Lipník nad Bečvou – UP Olomouc B (pátek 20.00), Sokol Přerov – SBK Valašské Meziříčí (sobota 17.00, sokolovna).