HOKEJ

2. liga mužů: HC ZUBR Přerov – HC RT Torax Poruba (středa 18.00).

Liga juniorů: HC ZUBR Přerov – VHK Vsetín (neděle 11.00).

Liga staršího dorostu: HC ZUBR Přerov – SHK Hodonín (pátek 18.00).

Extraliga mladšího dorostu: HC ZUBR Přerov – PSG Zlín (čtvrtek 15.00).

Žákovská liga – starší žáci B: HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek (neděle 15.30).

Žákovská liga – mladší žáci D: HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek (neděle 13.30).

Minihokej – ročník 2006: HC ZUBR Přerov-HK Mladí Draci Šumperk (sobota 12.00).

FOTBAL

Divize: SK Hranice – Valašské Meziříčí (sobota 15.30).

Krajský přebor: Želatovice – Kojetín/Kovalovice (neděle 15.30).

1.A třída: Troubky – Čechovice (neděle 15.30), Beňov – Lipník nad Bečvou (neděle 15.30), Opatovice – Lipová (neděle 10.00), Ústí – Slatinice (neděle 10.00).

1.B třída: Horní Moštěnice – 1.FC Viktorie Přerov B (sobota 15.30), Čekyně – Ústí B (sobota 15.30), Všechovice – Kojetín/Kovalovice B (neděle 15.30), Radslavice – Otinoves (neděle 15.30), Brodek u Přerova – Kostelec na Hané (neděle 15.30).

Okresní přebor mužů: Lazníky – Újezdec (sobota 15.00), Želatovice B – Opat./Všech. B (sobota 15.00), Stará Ves – SK Bochoř (sobota 15.00), Soběchleby – Býškovice/H. Újezd (neděle 10.00), Lipník n. B. B – Brodek u Přerova B (neděle 15.00), Hustopeče n. B. – Domaželice (neděle 15.00), Lobodice – Skalička (neděle 15.00).

Okresní soutěž mužů, sk. A: Čekyně B – Troubky B (sobota 12.00), Uhřičice – Prosenice (sobota 15.00), Lověšice – Křenovice (sobota 15.00), Měrovice – Polkovice (neděle 15.00), Říkovice – Vlkoš (neděle 15.00).

Okresní soutěž mužů, sk. B: Žákovice – Pavlovice (sobota 15.00), Jezernice – Domaželice B (neděle 10.00), Černotín – Dukla Hranice (neděle 15.00), Horní Nětčice – Bělotín B (neděle 15.00), Potštát – Drahotuše (sobota 15.00).

Krajský přebor dorostu: Opatovice – Zubr Přerov (sobota 15.30, hřiště Všechovice).

Krajská soutěž dorostu: Hustopeče nad Bečvou – Lipník nad Bečvou (neděle 13.00), Želatovice – Kojetín/Kovalovice (neděle 13.00), Brodek u Přerova – Slatinice (sobota 15.30).

Okresní přebor staršího dorostu: Kozlovice – Ústí (sobota 14.00), Vlkoš – Domaželice (neděle 12.30), Horní Moštěnice – Soběchleby (neděle 15.00).

Liga starších žáků U15, U14: 1. FC Viktorie Přerov – TJ Valašské Meziříčí (sobota 10.00 a 11:45).

Krajský přebor starších žáků: Želatovice – Lipník nad Bečvou (sobota 9.00 a 10.45).

Okresní přebor starších žáků 7+1: Domaželice – Bělotín (sobota 10.00), Horní Moštěnice – Tovačov (sobota 12.30), Soběchleby – Opat./Všech. (sobota 15.00), Říkovice – Pavlovice (neděle 12.30), Ústí – KMK Zubr Přerov (neděle 13.00).

Liga mladších žáků U13, U12: 1. FC Viktorie Přerov – MFK Frýdek-Místek (neděle 10:00 a 11:30).

Okresní přebor mladších žáků 7+1: Kojetín – Beňov (sobota 12.00), Horní Moštěnice – Soběchleby (neděle 12.30), Křenovice – Troubky (neděle 13.00), Dolní Újezd – Lověšice (neděle 13.00).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Sokol Přerov HC – HC Dukla Praha (neděle 10.30), TJ Cement Hranice – HC Gumárny Zubří (neděle 10.30).

2. liga staršího dorostu: Sokol Přerov HC – HC Zlín (sobota 10.30).

Turnaj staršího minižactva: sobota 9.00, hala SK Žeravice.

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga mužů: Rokytnice – Přeštice (sobota 16.00), Rokytnice – Nýřany (neděle 10.30).

OP mužů: Kokory – Nelešovice (neděle 15.00), Osek nad Bečvou B – Rokytnice B (neděle 15.45).

OP dorostenců: Rokytnice – Osek nad Bečvou (neděle 9.00).

OP starších žáků: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 15.30).

OP starších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 13.30).

OP mladších žáků: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 14.30).

OP mladších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 12.30).

BASKETBAL

OP mužů: Sokol Přerov – SK UP Olomouc B (pátek 20.20, sokolovna).

STOLNÍ TENIS

Divize: SK Přerov A – TJ Sokol Ondratice A a SK Přerov B – Sokol Němčice nad Hanou A (sobota 10.00), SK Přerov A – Sokol Němčice nad Hanou A a SK Přerov B – TJ Sokol Ondratice A (sobota 15.00).

Chybí zde utkání vašeho týmu nebo turnaj ve vaší obci? Napište nám na sport.prerovsky@denik.cz a my jej zařadíme do nabídky.