HOKEJ

2. liga mužů: HC ZUBR Přerov – HK Nový Jičín (sobota 17.00).

Liga juniorů: HC ZUBR Přerov – SHK Hodonín (neděle 11.00).

Liga staršího dorostu: HC ZUBR Přerov – SK Karviná (pátek 18.00).

Extraliga mladšího dorostu: HC ZUBR Přerov – AZ Havířov (sobota 12.00).

Liga starších žáků A: HC ZUBR Přerov – HCM Warrior Brno (neděle 15.30).

Liga mladších žáků B: HC ZUBR Přerov – HCM Warrior Brno (neděle 13.30).

POZEMNÍ HOKEJ

O víkendu se v areálu dětského tábora v Čekyni uskuteční první ročník turnaje přípravky v pozemním hokeji. Turnaj začíná v sobotu ve dvě hodiny odpoledne a končí v šest večer. V neděli je začátek zápasů naplánován na 8.30 a ukončení proběhne okolo 13 hodin.

FOTBAL

Divize: 1. FC Viktorie Přerov – Určice (sobota 16.00) a Kozlovice – Nový Jičín (neděle 15.30).

Krajský přebor: Kojetín/Kovalovice – Medlov (sobota 16.00).

I.A třída, skupina B: Lipník nad Bečvou – Troubky a Bělotín Štěpánov (sobota 16.00).
I.B třída, skupina A: Ústí B – Horní Moštěnice (neděle 10.00), 1. FC Viktorie Přerov B – Brodek u Přerova (neděle 14.00), Tovačov – Všechovice a Kojetín/Kovalovice B – Vrchoslavice (neděle 16.00).
Okresní přebor: Újezdec – Stará Ves, Skalička – Soběchleby, Brodek u Přerova B – Lazníky (sobota 15.30), Býškovice/Horní Újezd – Želatovice B (Želatovice, sobota 15.30), Opatovice/Všecho­vice B – Hustopeče, Domaželice – Lipník nad Bečvou B (neděle 10.00), Bochoř – Lobodice (neděle 15.30).

Okresní soutěž, skupina A: Prosenice – Měrovice a Polkovice – Čekyně B (sobota 15.30), Troubky B – Říkovice, Vlkoš – Lověšice a Křenovice – Uhřičice (neděle 15.30).

Okresní soutěž, skupina B: Dukla Hranice – Žákovice (sobota 15.30), Drahotuše – Jezernice (neděle 10.00), Domaželice B – Horní Nětčice (neděle 14.00), Pavlovice – Potštát a Bělotín B – Černotín (neděle 15.30).

HÁZENÁ

2. liga mužů: TJ Cement Hranice B – TJ Lesana Zubří (neděle 15.00).

Liga Olomouckého kraje mužů: SK Žeravice – TJ Veselá (sobota 16.00).

Liga Olomouckého kraje ml. dorostenců: SK Žeravice – Sokol Nové Veselí (sobota 14.30).

Liga Olomouckého kraje starších žáků: SK Žeravice – SK Velká Bystřice (sobota 13:15).

Liga Zlínského kraje starších žaček: SK Žeravice – SK Velká Bystřice (sobota 12.00).

Liga Olomouckého kraje mladších žáků: SK Žeravice – SK Velká Bystřice (sobota 10.45).

Liga Olomouckého kraje mladšího žactva: SK Žeravice – SK Velká Bystřice B (sobota 9.30).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

liga mužů: Rokytnice – Studénka (neděle 10.30).
liga mužů: Kokory – Svinov (neděle 13.30),
OP mužů: Nelešovice B – Brno B (sobota 15.00), Osek nad Bečvou B – Kokory B (sobota 15.45), Rokytnice B – Nelešovice (neděle 12.00), Kokory B – Brno B (neděle 15.00), Osek nad Bečvou B – Chropyně (neděle 15.45).

OP dorostu: Rokytnice – Studénka (neděle 9.00).

OP starších žáků: Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 14.30).

OP starších žaček: Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 12.00).

OP mladších žáků: Rokytnice – Studénka (sobota 10.30), Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 13.15).

OP mladších žaček: Osek nad Bečvou – Svinov (sobota 10.45).

Bruslení veřejnosti, otevírací dobu bazénu a okénko pro turisty najdete na servisní straně 16.

Chybí zde utkání vašeho týmu nebo turnaj ve vaší obci? Napište nám na sport.prerovsky@denik.cz a my jej zařadíme do nabídky.