HOKEJ

Chance liga: HC Zubr Přerov – Piráti Chomutov (sobota 17.00), HC Zubr Přerov – VHK Robe Vsetín (středa 18.00).

Redstone Extraliga juniorů: HC Zubr Přerov – HK Mladí Draci Šumperk (pátek 4. 10., 18.00), HC Zubr Přerov – HC RT TORAX Poruba (neděle 17.00).

ELIOD Extraliga dorostu: HC Zubr Přerov – HC Olomouc (čtvrtek 17.30).

FOTBAL

Divize mužů: FK Kozlovice – FC TVD Slavičín (neděle 15.00), Tatran Všechovice – 1. FC Viktorie Přerov (neděle 15.00).

Krajský přebor mužů: Želatovice – Dolany (sobota 15.00).

1. A třída: Beňov – Čechovice (sobota 15.00), Lipník nad Bečvou – Slavonín (sobota 15.00), Kojetín – 1. HFK Olomouc B (sobota 15.00).

1. B třída: Horní Moštěnice – Tovačov (sobota 15.00), Kovalovice – Klenovice (neděle 15.00), Želatovice B – Otaslavice (neděle 15.00), Troubky – Ústí B (neděle 15.00).

Okresní přebor mužů: Prosenice – Opatovice B (sobota 15.00), Domaželice – Všechovice B (neděle 10.00).

Okresní soutěž mužů: Polkovice – Černotín (sobota 15.00), Brodek u Přerova B – Vlkoš (sobota 15.00), Lobodice – Křenovice (neděle 15.00), Říkovice – Soběchleby (neděle 15.00), Bochoř – Dukla Hranice (neděle 15.00).

Vybrané utkání mládeže: Divize mladšího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – FK Fotbal Třinec B (sobota 12.15, hřiště Sokolská).

FLORBAL

Divize mužů: FBC MSEM Přerov – FbC KOVO KM Frýdek-Místek (neděle 18.00, hala TJ Spartak).

BASKETBAL

Středomoravská liga mužů: Lipník nad Bečvou A – TJ Postřelmov (pátek 4. 10., 20.00).

Středomoravská liga žen: TBS Přerov – BK Havířov B (pátek 4. 10., 19.30, tělocvična SŠT Kouřílkova).

Nadregionální liga kadetů U17: TBS Přerov – BK Nový Jičín (sobota 11.30, sokolovna).

HÁZENÁ

2. liga žen: SK Žeravice – TJ Nový Jičín (sobota 18.00, hala TJ Spartak Přerov).

Turnaje mladšího žactva: Mladší žákyně se ve sportovní hale v Žeravicích představí v neděli od 9 hodin. Mladší žáci hrají od 14 hodin. Obou turnajů se zúčastní tři týmy.

VOLEJBAL

Extraliga juniorek: Volejbal Přerov – KCTM Volejbal Vysočina (sobota 12.00 a 16.00).

Extraliga kadetek: Volejbal Přerov – KP Brno (sobota 10.00 a 14.00).

HOKEJBAL

2. liga mužů: Hokejbal Přerov – Sokol Poruba (neděle 10.00, hokejbalové hřiště ZŠ Želatovská).

MOTOSPORT

Cross Country dvouhodinovka dvojic: Čtvrté pokračování akce pro milovníky terénních motocyklů startuje v sobotu v 11 hodin na enduro trati mezi Lipovou a Dřevohosticemi ve starém pískovcovém lomu.

KUŽELKY

1. liga dorostenců: TJ Spartak Přerov – TJ Lokomotiva Valtice (neděle 10.00).