Kozlovice na svém hřišti neztratily ještě ani bod, vedou divizi a v neděli od 14 hodin přivítají Hranice - v úvodu soutěže lídra a jeden z nejfotbalovějších týmů soutěže.

Naopak premiéra čeká vodní pólisty. Sobotní dvojzápas dost možná hodně napoví o tom, jak reálné jsou letošní šance na další medailovou sezonu.

Zapomenout nesmíme na tradiční a jubilejní 60. Velkou cenu Přerova v kolové mužů ani na extraligové volejbalistky, které potkají mistra republiky z Olomouce.

Je z čeho vybírat.

HOKEJ

Soutěž 4. tříd Olomouckého kraje: HC Zubr Přerov – SK Prostějov 1913 (sobota 11.30)

FOTBAL

Divize mužů: FK Kozlovice – SK Hranice (neděle 14.00).

Krajský přebor mužů: Želatovice – Šternberk (sobota 14.00).

1. A třída: Kojetín – Beňov (sobota 14.00), Brodek u Přerova – Protivanov (neděle 14.00).

1. B třída: Újezdec – Mostkovice (sobota 14.00), Radslavice – Ústí B (neděle 14.00).

Vybraná utkání mládeže: Divize staršího a mladšího dorostu: 1. FC Viktorie Přerov – FK Šumperk (neděle 10.00 a 12.15).

VOLEJBAL

Extraliga žen: Volejbal Přerov – VK UP Olomouc (sobota 18.00).

VODNÍ PÓLO

1. liga mužů: KVP Přerov – AJ Strakonice (sobota 10.20), KVP Přerov – KVS Plzeň (sobota 17.15).

KOLOVÁ

Velká cena Přerova: Jubilejní 60. pokračování tradičního turnaje mužů se v přerovské sokolovně odehraje v sobotu od 9.30 jako Memoriál Hynka Hlobila.

Český pohár žáků: Druhé kolo moravské skupiny je na programu v neděli od 9 hodin v přerovské sokolovně.

HÁZENÁ

2. liga žen: SK Žeravice – Sokol Velké Meziříčí (neděle 16.00, hala TJ Spartak Přerov).

Krajská soutěž starších žáků: SK Žeravice – HBC Olomouc 1966 B (neděle 14.00, hala TJ Spartak Přerov).

Turnaj mladších žákyň: uskuteční se v sobotu od 9 hodin ve sportovní hale v Žeravicích.

Turnaj mladších žáků: uskuteční se v hale v Žeravicích po turnaji mladších žákyň od 14 hodin.

HOKEJBAL

2. liga mužů: HBC Přerov – HBK Vsetín (neděle 13.00, hřiště ZŠ Želatovská).

FLORBAL

1. liga dorostenců: FBC Přerov – 1. SC Tempish Vítkovice (sobota 10.00), FBC Přerov – FBS Olomouc (sobota 14.30, oba hala TJ Spartak).

2. liga dorostenců: FBC Přerov B – FBC Zeal Lipník (neděle 8.00), FBC Přerov B – FbC Asper Šumperk (neděle 11.50, oba hala TJ Spartak).

KULEČNÍK

Extraliga tříčlenných družstev: SK Přerov – BC Ostrava (neděle 10.00).