Nabídka sportovních událostí je ale mnohem pestřejší. Doma se představí i A-tým inline hokejistů hrajících nejvyšší soutěž, i když o nejcennější trofej v této sezoně už bojovat nemůže. Zajímavé budou i závody kanoistů na Bečvě nebo dualové a fourcrossové závody bikerů na Žernavé.

Je z čeho vybírat.

FOTBAL

Exhibiční utkání: 1. FC Viktorie Přerov – Výběr Ondřeje Václavíčka (rozlučka s bývalým kapitánem Viktorky, sobota 14.00, stadion Sokolská).

Oslavy 90 let od založení FK Brodek u Přerova: nedělní program odstartuje v 9.30 utkáním starších přípravek, od 13.30 se odehraje utkání starých gard mezi Brodkem u Přerova a Majetínem, poté i přátelské utkání A-týmu a budou pokračovat oslavy.

Přátelská utkání mužů: Kozlovice – Šternberk (neděle 16.00), Brodek u Přerova – Dub nad Moravou (neděle 16.30).

Turnaj v malé kopané O bečku piva: turnaj je na programu v sobotu od 8.30 na travnatém hřišti v Lověšicích.

INLINE HOKEJ

O pohár Stilmat: IHC Night Birds Přerov – IHC Kanci Uherský Brod (sobota 10.30), IHC Night Birds Přerov – SK Černošice (sobota 16.30).

KANOISTIKA

Přerovská 200ka: již 38. ročník závodu všech věkových kategorií na řece Bečvě odstartuje v neděli v 9.30 mezi lávkou u loděnice a Tyršovým mostem. Dopolední výsledky budou vyhlášeny kolem poledne, odpolední výsledky kolem 15. hodiny.

OSTATNÍ

Žernava Open: dualové a fourcrossové závody jsou na programu o víkendu v areálu bikodromu Žernava. V sobotu je na programu dual, v neděli fourcross. Kvalifikace startuje v 11.30, závody ve 12.30.

Bagarek: dovednostní závod dvojic s překonáváním překážek (voda, pole, tráva, parkur) je na programu v sobotu od 10 hodin na cvičném hřišti v Újezdci a blízkém okolí.