FOTBAL

Už devadesát let se v Hranicích hraje fotbal. U příležitosti tohoto výročí se v sobotu od 13 hodin na fotbalovém stadionu SK Hranice uskuteční oslava fotbalu FO SK Hranice.

Program bude zahájen utkáním přípravek na šířku hřiště, ve 14.15 proti sobě nastoupí staré gardy. O půl čtvrté odpoledne se uskuteční slavnostní vyhodnocení, které bude zakončeno utkáním SK Hranice proti výběru hráčů.

FOTBAL MLÁDEŽE

Fotbalový turnaj žáků ročníku 1996 pořádaný 1. FC Přerov a ZŠ Kopaniny se od pátku do neděle odehraje v areálu Spartaku Přerov v Sokolské ulici. Ve 25. ročníku je dvanáct družstev rozděleno do dvou skupin.

Skupinu A tvoří Baník Ostrava, Tescoma Zlín, FOMAT Martin, Rostex Vyškov, Elseremo Brumov a domácí 1. FC Přerov.

V béčku se představí Sigma Olomouc, SK Kladno, Dukla Bánská Bystrica, HS Kroměříž, Fotbal Frýdek-Místek a výběr Přerova. Začíná se v pátek od 12 hodin, finále je naplánováno na neděli ve 14 hodin.

Fotbalový klub Viktorie Přerov pořádá v sobotu od 8 do 16 hodin turnaj v minifotbalu pro mladší přípravky ročníku narození 2001 a mladší pod názvem Viktorie cup 2009.

NÁRODNÍ HÁZENÁ

Mistrovství České republiky dorostenců v národní házená je na programu od pátku do neděle v Rokytnici. Zápasy TJ Sokol Rokytnice: - Kyšice (sobota 11.10), - Dobruška (sobota 16.40), - Draken Brno (neděle 9.20).

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ

Druhý ročník závodu v dálkovém plavání pod názvem O pohár primátora města Přerova se v sobotu od 9 do 16 hodin uskuteční v lomu ve Výklekách. HÁZENÁ Turnaj starších žáků se v neděli od 9 hodin odehraje v areálu SK Žeravice.

TENIS

Už potřinácté se do Přerova sjede řada osobností z oblasti kultury, politiky a podnikatelské sféry na týdenní tenisovou akademii.

V neděli od 9 do 18 hodin bude na dvorcích TK Precolor Přerov sehrán první ročník turnaje čtyřher Akuna Cupu 2009.

Dorost: TK Precolor Přerov A - TK Slavia OrlováA( neděle 9 hodin).

Starší žáci: TK Precolor Přerov B - TK Rožnov (neděle 14 hodin) Mladší žáci: TK Precolor Přerov A - TO Witzenmann Opava A, TK Precolor Přerov B - TJ Zbrojovka Vsetín (neděle 9 hodin).