TENIS

Turnaj ve čtyřhře známých osobností pod názvem Akuna Cup 2011 se uskuteční v sobotu od 9 do 17 hodin na antukových dvorcích TK Precolor Plus Přerov. Po týdenním soustředění na přerovských kurtech se tak ukáže, kdože nejvíc natrénoval. Turnaj absolvují Karel Šíp, Vašo Patejdl, Felix Slováček, Pavel Šporcl, Helena Vondráčková, Petr Rychlý, Petr Janda, Pavel Nový, Josef Laufr, Ivo Jahelka, Mirek Paleček či Josef Alois Náhlovský. Koncert všech zúčastněných se uskuteční už dnes od 17 hodin na náměstí T.G. Masaryka v Přerově.

FOTBALOVÁ EXHIBICE

Přerovské hokejisty čeká druhé fotbalové utkání. Jejich dalším vyzyvatelem je tým mužů 1.FC Přerov, který před dvěma týdny vyhrál krajský přebor a postoupil do divize. Přátelský zápas se odehraje v úterý od 18 hodin na béčkovém hřišti 1.FC Přerov „na golfu“.

FOTBAL

Žákovský turnaj pro třináctileté fotbalisty O pohár ZŠ Kopaniny pořádá v pátek a v sobotu 1.FC Přerov na svých hřištích. Účast přislíbilo deset týmů (Tescoma Zlín, FC Baník Ostrava, MŠK Fomat Martin, domácí 1.FC Přerov a další), které se rozdělí do dvou základních skupin a podle umístění budou dále nasazeny do bojů o konečné pořadí. Dnes se začíná hrát ve 12 hodin a zítra už v 8.30. Finále je naplánováno na sobotu a čas 15.50 hodin.

DRAČÍ LODĚ

Festival dračích lodí pod názvem Hranice Dragons 2011 se uskuteční o víkendu v areálu Klubu vodních sportů Hranice na řece Bečvě. Závod se pojede také jako další podnik Grand Prix. V sobotu i v neděli se startuje vždy v 10 hodin.

CYKLISTIKA

Třetí ročník závodu na horských kolech Čechy Tour 2011 bude odstartován v sobotu v 10 hodin z koupaliště v Čechách. Trať je dlouhá 30 kilometrů s převýšením 200 metrů. Závodit se bude ve čtyřech kategoriích: muži do 50 let, muži nad 50 let, T.I.R. nad 100 kg a ženy.

JEZDECTVÍ

Letní jezdecký hobby den v Radkově Lhotě je v neděli od 10 hodin. Ke zhlédnutí bude Křížkový parkur, Parkur pony, Dvoufázové skákání, Skokové derby pony, Parkur ZM, Radkolhotské derby a Letní cross country.

MALÁ KOPANÁ

Turnaj O pohár J Holding se odehraje v sobotu od 9 hodin na fotbalovém hřišti v Lobodicích. Vítěz získá pohár a bečku piva.

TURISTIKA

V sobotu 25. června středně obtížná 17 km dlouhá trasa Lípa nad Dřevnicí, Horní Lhota, Luhačovice, vedoucí p. Špinar. Odjezd vlakem v 8.14, návrat v 17.47 hodin. (SK Přerov)

Ve středu 29. června 13 km dlouhá trasa Mladějovice, Komárov, Řídečská myslivna, Oltářní kámen, Chabičov, Řídeč, Mladějovice, vedoucí pí Znojilová. Odjezd vlakem v 7.04, návrat v 15.51 hodin. (Spartak Přerov)

Ve čtvrtek 30. června středně obtížná 15 km dlouhá trasa Česká Třebová, Mločí důl, Třebovská stěna, Česká Třebová, vedoucí p. Švec. Odjezd vlakem v 7.47, návrat v 18.12 hodin. (SK Přerov)