HOKEJ

1. liga mužů: HC Zubr Přerov – LHK Jestřábi Prostějov (sobota 17.00), HC Zubr Přerov – HC Benátky nad Jizerou (středa 17.00).

Liga juniorů: Přerov – Frýdek-Místek (neděle 11.00).

Liga staršího dorostu: Přerov – Poruba (neděle 14.15).

Extraliga mladšího dorostu: Přerov – Poruba (středa 12.00).

Žákovská liga, starší žáci B: Přerov – Černí Vlci (sobota 13.15).

Žákovská liga, mladší žáci D: Přerov – Černí Vlci (sobota 11.15).

FOTBAL

Ondrášovka Cup: První ze série turnajů mládeže se odehraje v pátek 23. září od 10 hodin na stadionu v Sokolské ulici.

Divize mužů: 1. FC Viktorie Přerov – SK Hranice (středa 15.00), FK Kozlovice – SC Pustá Polom (středa 16.00).

Krajský přebor mužů: Kojetín/Kovalovice – Kralice na Hané (sobota 15.30), Želatovice – Medlov (středa 16.00).

1.A třída mužů: Lipník nad Bečvou – Beňov (sobota 15.30), Brodek u Přerova – Plumlov (neděle 15.30).

1.B třída mužů: Horní Moštěnice – Dub nad Moravou (sobota 15.30), 1. FC Viktorie Přerov B – Němčice nad Hanou (neděle 14.00, hřiště Alšova), Kojetín/Kovalovice B – Klenovice na Hané (neděle 15.30), Troubky – Tovačov (neděle 15.30).

Okresní přebor mužů: Stará Ves – Prosenice (sobota 15.30), Soběchleby – Lobodice (sobota 15.30), Lipník nad Bečvou B – Býškovice/Horní Újezd (neděle 15.30), Radslavice – Bělotín B (neděle 15.30), Měrovice nad Hanou – Domaželice (neděle 15.30).

Okresní soutěž mužů: Říkovice – Polkovice (sobota 15.30), KMK Zubr Přerov – Tovačov B (sobota 15.30, hřiště Předmostí), Uhřičice – Bochoř (sobota 15.30), Vlkoš – Brodek u Přerova B (neděle 15.30), Křenovice – Lověšice (neděle 15.30).

Krajský přebor dorostu: Lipník nad Bečvou – Černovír (sobota 13.00), KMK Zubr Přerov – Šternberk (středa 10.00, hřiště Předmostí).

Krajská soutěž dorostu: Brodek u Přerova – Kozlovice (sobota 15.30), Tovačov – Litovel (sobota 15.30).

Okresní přebor dorostu: Bochoř/Vlkoš – Hvozd (sobota 15.00, hřiště Vlkoš), Horní Moštěnice – Kralice na Hané (neděle 15.30).

Žákovská liga U13 a U12: 1. FC Viktorie Přerov – Vítkovice (neděle 10.00).

Krajský přebor starších žáků: 1. FC Viktorie Přerov B – Černovír (neděle 9.00).

Okresní přebor starších žáků: Říkovice – Tovačov (sobota 13.00), Soběchleby – Bělotín (sobota 13.00), Horní Moštěnice – Beňov (sobota 13.00), Kojetín/Kovalovice – Lověšice (neděle 15.30), Beňov – Tovačov (středa 11.00), Horní Moštěnice – Brodek u Přerova (středa 16.00), Kojetín/Kovalovice – Soběchleby (středa 16.00), Říkovice – Lověšice (středa 16.00).

Krajský přebor mladších žáků: 1. FC Viktorie Přerov B – Černovír (neděle 10.45).

Okresní přebor mladších žáků: KMK Zubr Přerov – Kozlovice B (sobota 10.30, hřiště Předmostí), Tovačov – Radslavice (sobota 13.30), Brodek u Přerova – Kojetín/Kovalovice (neděle 12.30), Horní Moštěnice – Beňov (neděle 13.00), Křenovice – Lobodice (neděle 13.30), Horní Moštěnice – Kojetín/Kovalovice (středa 13.30), KMK Zubr Přerov – Lobodice (středa 16.00, hřiště Předmostí), Křenovice – Tovačov (středa 16.00), Brodek u Přerova – Radslavice (středa 16.00), Beňov – Kozlovice B (středa 16.00).

BĚH

Extrém Race 2016: Závody v krosovém běhu na Přerovské rokli jsou na programu v sobotu od 8 hodin.

HÁZENÁ

2. liga mužů: Holešov/Přerov – Velká Bystřice B (sobota 17.00, hala Holešov).

Krajská liga mužů: Dřevohostice – Uherské Hradiště (neděle 14.30).

2. liga starších dorostenců: Žeravice – Bystřice pod Hostýnem (neděle 9.00, hala TJ Spartak Přerov).

2. liga mladších dorostenek: Žeravice – Karviná (neděle 11.00, hala TJ Spartak Přerov).

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga mužů: Rokytnice – Opatovice n. L. (neděle 10.30).

2. liga mužů: Kokory – Ostopovice (neděle 14.30).

OP mužů: Rokytnice B – Nelešovice (sobota 15.00), Rokytnice B – Osek n. B. B (neděle 12.00).

OP dorostenek: Osek n. B. – Chropyně (sobota 15.30).

BASKETBAL

Přípravné utkání mužů: Sokol Přerov – SKB Zlín U19 (neděle 19.00, Sokolovna).

STOLNI TENIS

2. liga mužů: SK Přerov – Hustopeče (neděle 10.00).

KUŽELKY

Krajský přebor mužů: Spartak Přerov C – KK Zábřeh C (sobota 9.30).

1. liga dorostenců: Spartak Přerov – KC Zlín (neděle 10.00).