Mezi přihlášenými z osmnácti domácích a třech českých klubů se představilo celkem 16 mládežníků Spartaku a také trenérský triumvirát.

Dorostenky ve sprintu na 200 metrů na medaile nedosáhly. Na deblkajacích dojely Kateřiny Solařová a Michalczyková páté. Nikol Peterková a Kristýna Špalková deváté, stejně tak Solařová na singlu.

Z celé výpravy se nejvíce dařilo kanoistovi Martinu Večerkovi mezi žáky. V jednotlivcích přidal k vítězství ve vytrvalosti na dva kilometry ještě stříbro na 200 metrů. Zlaté se nakonec dočkal i ve sprintu ve dvojici s Davidem Gallem z Komárna. Delší trať svědčila i bronzovému Janu Macháčkovi na singlkajaku. Na kratší vzdálenost pak finišoval šestý, Zdeněk Mach desátý. Deblkajakářky Gabriela Hermély a Inka Ševčíková dopádlovaly na dva kilometry sedmé, Hermély si v jednotlivkyních ve sprintu o stupínek pohoršila.

Benjamínky místo sprintu čekaly po oba dny souboje na vytrvalostní trati. Mezi staršími benjamínky pozlatil Vojtěch Macháček svůj start na singlkajaku, ve dvojici s Ondřejem Kobydou z Tatranu Bratislava pak získal bronz. O rok mladší Petr Kotek si ze sobotního sedmého místa polepšil na nedělní čtvrté. Mezi o další rok mladšími kajakáři nenávázal Jakub Csoma v neděli čtvrtou příčkou na sobotní bronz. Eliška Jurečková pak po sobotní sedmé pozici v kajaku dvojic s kojetínskou Petrou Jurečkovou proťala v neděli na singlu cíl čtvrtá.

Nejmenší závodníci ve věku 8 a méně let si ve vloženém Krpec cupu po oba dny zasoutěžili jen ve sprintu a kajakářka Laura Csomová v jednotlivkyních na kajaku poskočila přes noc z pátého na čtvrtý stupínek.

Na medaile svých svěřenců navázal Jaromír Pokorný ve veteránech na singlkánoi sprinterským stříbrem. Jen krůček od medaile zůstal ve stejném startu čtvrtý Karel Večerka. Ten přidal stejné umístění i ve dvoujici na shodnou vzdálenost v elitní kategorii mužů. Stupňů vítězů se dočkal i Tomáš Csoma, který v mužích ve dvojici s Andrejem Širilou ze Športového gymnázia Trenčín dosprintoval stříbrný. Na singlkajaku pak obsadil na 200 metrů čtvrté a ve vytrvalosti šesté místo.