Úvodní utkání bylo po prvním poločase vyrovnané. Hráči TBS vedli jen se šestibodovým náskokem. Ve druhém dějství zlepšili všechny herní prvky a soupeře začali jednoznačně přehrávat. Vedení postupně navyšovali, až se výsledné skóre zastavilo na číslech 55:92.

Naproti tomu se druhé střetnutí odvíjelo v odlišné režii. Po slibně rozehraném prvním poločase nastal ve hře Přerova nečekaný útlum. Zlínští nabídnutého prostoru zákonitě využili a během třetí čtvrtiny dokázali své manko snížit na rozdíl pouhých šesti bodů. Rodící se zvrat však tým TBS nechtěl připustilt.

Zlepšil pohyb, střelbu a závěrečnou část zcela ovládl a připsal si druhé vítězství. Řada hráčů se prezentovala výborným výkonem, překvapil zejména Koudelka. Tomu se podařilo nastřádat šestadvacet bodů, což byl třetí nejlepších výsledek v družstvu.

PROTON ZLÍN B – TBS PŘEROV 55:92 (33:39) A 63:82 (24:41)

Nejlepší střelci: Menšík 31 (13+18), Zvoníček 27 (16+11), Koudelka 26 (15+11), V. Dostal 21 (11+10), Calábek 20 (10+10). (koč)