Starší dorostenci hrající druhou ligu, skupinu Morava, pod vedením trenérů Mikešky a Zaorala absolvovali ve dvanáctičlenné skupině dvaadvacet utkání s bilancí sedmi vítězství a patnácti porážek, což jim stačilo na osmé místo a udržení soutěže. Tým nastupoval ve složení – brankáři: Michal Zaoral, Josef Rygal, Martin Matuška, pivoti: David Uřinovský, Jakub Milo, Robert Beneš, křídla: Jakub Mlčák, Josef Brada, Milan Janeček, David Bortl, Jiří Zubík, spojky: Marek Zubík, Filip Soušek, David Petrovčín, Matěj Šrámek, Tomáš Hruška a Petr Zedek.

Starší žáci Sokola HC Přerov hrají Středomoravskou ligu, skupinu B. Po základní části jim ale patřila poslední příčka, a tak v jarní části sezony hráli tzv. divizi spolu se slabšími týmy ze skupiny A. V ní si už ale vedli skvěle, když z osmi zápasů šest vyhráli a skončili první.

„Po Vánocích bylo vidět zlepšení. Předváděná hra měla stoupající tendenci. Úspěchem pro nás je, že jsme v posledním utkání porazili rivala z Hranic na jeho palubovce 20:27 a vyhráli Středomoravskou divizi,“ řekl trenér Miroslav Frank, kterému s týmem pomáhají Michal Kavka a Petr Pospíšil.

Tým střelecky táhl Jakub Koryčan se 70 brankami, který byl druhým nejlepším střelcem druhé poloviny sezony. Zdárně mu pak sekundoval Erik Javořík s jednapadesáti trefami. Za starší žáky dále nastupovali: Martin Polák, Jan Šoustal, Michal Špalek, David Hošek, Václav Punčochář, Ondřej Macík, Jaromír Horký, Pavel Večeřa, Jaroslav Chytil, Adam Sprušil, Marek Tkadlčík, Adrian Černý a Jakub Zaoral.

„Tým tvoří patnáct kluků a z toho pět odchází do dorostu, takže je před námi velký úkol mančaft doplnit. Přejeme si, aby měly děti v Přerově větší zájem o házenou,“ dodává Frank.

Tréninky na příští sezonu začínají hned první týden školního roku a budou vždy v pondělí, ve středu a v pátek. Kdo by měl zájem začít s tímto sportem, může kontaktovat trenéra Miroslava Franka na čísle 734 442 054.