„Jediný, kdo podal slušný výkon byl gólman Pavel Prauzek. My ostatní jsme stáli za prd," řekl zkušený hráč.

Michale, třetí letošní zápas se Zlínem a třetí prohra. Jak to hodnotíte?
Rozhodl určitě už ten první poločas. Vůbec se nám se Zlínem nedaří. Z naší strany je to všechno takové ospalé, ale zápas jsme si prohráli hlavně technickými chybami. Tolik chyb, co jsme udělali, bylo až neuvěřitelné. (kroutil hlavou – pozn. autora). Je to velká škoda, protože tím pádem ztrácí význam výhra v Brně.

Čím si to vysvětlujete, že na Zlín zkrátka zahrát neumíte?
Samozřejmě jsme se na utkání připravovali. Měli jsme i nějakou taktiku. Šli jsme navíc do toho s tím, že potřebujeme bodovat, abychom v tabulce odskočili Kopřivnici. Máme zkušený tým a případný neúspěch jsme si ani nepřipouštěli. Nedokážu si to vysvětlit. Prostě to byl bohužel den blbec.

Jejich těsná obrana vám nedávala moc prostoru ke kombinaci, je to tak?
Tak je pravda, že na nás zahráli důraznou obranu. Ale věděli jsme o tom, a také jsme se na ni připravovali. Bohužel to zahráli dobře a rozbili nám tím kombinace. Když se navíc k tomu připočetly technické chyby, tak bylo vymalováno. Jediný, kdo podal slušný výkon byl gólman Pavel Prauzek. My ostatní jsme stáli za prd.

Co změnit do dalšího zápasu?
Hlavně musíme začít konečně svou hru. Nechali jsme si vnutit hru Zlína, a to se nemůže stát. Pokud budeme hrát svůj systém, tak můžeme vyhrávat. V Zubří to bude otevřený zápas. Soupeř je také pod tlakem. Musíme toho využít a udělat všechno proto, abychom si odvezli dva body.