Garantem čtvrtého ročníku, jako každoročně, byl Jiří Lajtoch, primátor města Přerova, který turnaj oficiálně zahájil a nejlepším družstvům věnoval poháry a věcné ceny. Mezi hosty nechyběl ředitel Hanácké kyselky Josef Doležel, zajišťující občerstvení hráčů.

Turnaje se zúčastnilo šest družstev přerovských středních škol. Po utkáních ve skupinách se do semifinále a bojů o poháry probojovala čtyři družstva: Gymnázium Jana Blahoslava (GJB) a Střední pedagogické školy (SPgŠ), Středí škola Zemědělská (SŠZe), Gymnázium Jakuba Škody (GJŠ) a domácí Obchodní akademie Přerov (OA).

Třetí místo v turnaji obsadilo družstvo SŠZe, které porazilo soupeře z GJŠ 6:4. Ve finálovém utkání potvrdil tým OA Přerov stabilní formu během celého turnaje a zvítězil přesvědčivým výsledkem 6:3 nad GJBa SPgŠ.

Nejlepším brankařem byl vyhlášen Roman Vytásek a nejproduktivnějším střelcem s dvanácti přesnými zásahy se stal Jakub Veselý, oba z OA Přerov. Poháry a věcné ceny nejlepším celkům předávala ředitelka školy Hana Štěpanovská.

Zvítězili nejlepší, ale poděkování patří všem účastníkům turnaje, rozhodčím a vedoucím družstev. Organizátorům z Obchodní akademie nezbývá, než se těšit na pátý ročník, který bude zároveň pořádán u příležitosti 110. výročí Obchodní akademie v Přerově.

(oa)