NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga žen

Krčín – Rokytnice 19:15 (9:6)

Hostující hráčky předvedly velmi dobrý výkon a byly Krčínu více jak vyrovnaným soupeřem. Jenže v prvním poločase neproměňovaly vypracované šance a dovolily domácím získat tříbrankový náskok. Ten si soupeřky udržovaly po celou druhou půlhodinu, a tím rozhodly o svém vítězství.

Branky: Jurtíková 7, Pavlíková 3, Vychodilová 2, A. Kratochvílová 2, Kopecká 1.

2. liga mužů

Rokytnice – Vracov 27:24 (14:10)

Prvních patnáct minut utkání bylo vyrovnaných a Vracov nedovolil domácím získat potřebné vedení a klid. Ale už ve druhé polovině úvodního dějství pomohli obránci a brankař výborně hrajícím útočníkům a díky tomu odcházela Rokytnice do šatny s čtyřbrankovým náskokem. I po přestávce hráli domácí velmi dobře a vedení si udrželi až do závěrečného hvizdu.

Branky: Jar. Havlík 12, Schmidt 8, Přikryl 3, Cieslar 2, T. Havlík 2.

Albrechtičky – Rokytnice 13:14 (7:7)

Začátek utkání Rokytnickým nevyšel, nehráli dobře a ve 13. minutě prohrávali už o 3 branky. V tuto chvíli zabrala obrana a brankař a o přestávce byl stav nerozhodný. Druhý poločas byl vyrovnaný až do samého závěru, ve kterém byli nakonec šťastnější hráči Rokytnice. Pochvalu zaslouží obránci v čele s brankařem Jurečkou.

Branky: Jar. Havlík 6, Schmidt 4, Přikryl 3, Cieslar 1.

Nižší soutěže

OP mužů: KOKORY – OSEK NAD BEČVOU A 19:16 (8:7), branky: Winkler 9, Hasa 6, Urbánek 1, Zlámal 2, Brada ml. 1 – Urban 5, Heryán 4, Klimeš 3, Mužík 3, Furman 1. NELEŠOVICE – ROKYTNICE B 27:21 (17:13), Machalík 10, Kratochvíla 4, F. Maštalíř 3, Jan Havlík 2, L. Maštalíř 2. DLUHONICE – OSEK NAD BEČVOU B 25:16 (13:8), Bajer 6, Uřinovský 5, Bouchal 4, Charamza 1.

OP dorostenců: KOKORY – VÍTKOVICE 28:17 (18:9), Hasa 11, Zlámal 10, Šťastný 5, Brada 2. ROKYTNICE – STARÁ VES N. O. 42:9 (21:3), Cieslar 12, Mitkov 9, T. Havlík 8, Macek 6, Koukal 5, M. Vrána 2. ALBRECHTIČKY – ROKYTNICE 16:17 (6:12), T. Havlík 6, Koukal 6, Cieslar 4, Mitkov 1.

OP starších žáků: ROKYTNICE – STUDÉNKA 18:15 (9:8), Přikryl 11, Mar. Havlík 4, Zábranský 2, Mar. Vrána 1. ROKYTNICE – VÍTKOVICE 18:16 (6:3), Přikryl 8, Baran 7, Mar. Vrána 2, Zábranský 1. STUDÉNKA – OSEK NAD BEČVOU 21:9 (10:5), Hanusík 6, Janíček 3. Osek nad bečvou – Svinov 18:19 (12:12), Hanusík 13, Janíček 3, Bejdák 2.

OP starších žaček: ROKYTNICE – STUDÉNKA 5:18 (3:8), Stodolová 2, K. Bendová 2, Zatloukalová 1. ROKYTNICE – SVINOV 13:8 (7:2), Horáková 5, Zatloukalová 4, Stodolová 2, K. Bendová 2.

OP mladších žáků: ROKYTNICE – STUDÉNKA 6:17 (3:12), Novotný 5, Kupec 1. STUDÉNKA – OSEK NAD BEČVOU 31:5 (14:3), Hostášek 3, Urban 2.⋌ (sct, ba)