Dvaapadesátiletý trenér se do Přerova vrátil v létě roku 2012 po dlouhých šestadvaceti letech, kdy vystřídal tragicky zesnulého Miroslava Franka a nyní předčasně své angažmá končí.

„Ke druhému lednu jsem se z rodinných důvodů po vzájemné dohodě s klubem rozhodl ukončit spolupráci," potvrdil na přímý dotaz Závodník.

Jaké budou jeho další kroky ve světě sportu netuší, ale v jednom má jasno:

„V blízké době se trenérství určitě věnovat nebudu. Ukáže až čas," zmínil.

Z jeho rozhodnutí byli v Přerově zaskočeni, ale vzhledem k okolnostem se rozhodli jeho požadavku vyhovět.

„S panem Závodníkem jsme byli domluveni, že dokončí tuto sezonu, byť by nebyla třeba úspěšnou. Ale bohužel se mu stala v rodině nepříjemná událost a požádal nás, zdali by mohl skončit. Zmínil, že se rozhodl přehodnotit některé své priority, přece jenom házené věnoval v podstatě dvacet let," upřesnil Buček.

„Sehnat náhradu takhle uprostřed sezony je opravdu složité. Samozřejmě jsme potřebovali někoho, kdo by měl zkušenosti s extraligou, byl z blízkého okolí a měli bychom na něj potřebné prostředky. Bohužel takovou kombinaci se nám nepodařilo naplnit, a proto jsme se nakonec s vedením klubu domluvili, že zbytek sezony dotrénuji já a pak se uvidí," prozradil dlouholetý činovník klubu.