TJ Stará Ves n. O. - Sokol Svinov 10:16 (5:8)

Domácí hráči zažívají vydařený vstup do ligového ročníku a před utkáním se s 8 body drželi na třetím místě. Toho se ale hráči Svinova nezalekli a v ostravském derby dokázali bodovat. V utkání vycházeli z dobře fungující obrany,která domácí útočníky pouštěla do zakončení jen ojediněle. K vítězství jim tak stačil pouze průměrný výkon útoku.

Sokol Krčín - SK Žeravice 19:15 (11:8)

Úřadující mistr nenechal nikoho na pochybách,že chce v utkání se Žeravicemi naplno bodovat. Skvěle kombinoval v útoku a z mnoha vytvořených brankových příležitostí dokázal také skórovat. Hosté stále jen dotahovali, a i když se po přestávce mírně zlepšili a vyrovnali hru, na bodový zisk to nestačilo. Zklamáním ze strany Žeravic byl tentokrát výkon obrany.

1. NH Brno - SK Studénka 20:12 (12:8)

Brno v domácím utkání dosud neprohrálo a to, že doma body nerozdává, potvrdilo také vz ápase se Studénkou. Po zcela jednoznačném průběhu zvítězilo zásluhou rychlé a důrazné hry osmibrankovým rozdílem.

TJ DIOSS Nýřany - TJ AVIA Čakovice 21:16 (14:7)

Nýřany měly vynikající vstup do utkání, rychle získaly vedení a neustále ho zvyšovaly. Jejich nápor hosté přibrzdili až oddechovým časem za stavu 8:3. Skóre sice potom narůstalo pomaleji, i přesto ale domácí měli utkání plně pod kontrolou a v pohodě je dovedli do zdárného konce.

TJ Stará Huť - TJ Příchovice 28:20 (13:9)

Domácí celek hrající z důvodu rekonstrukce hřiště v Dobříši v dosavadních pěti kolech nebodoval. V nejvyšší soutěži je ale ostříleným týmem a bylo jen otázkou času, kdy tento nepříznivý vývoj zlomí. A stalo se tak právě v utkání s Příchovicemi, které nedokázaly eliminovat útočnou sílu Staré Huti a prohrály vysoko 20:28.

TJ Plzeň Újezd - Sokol Stupno 19:16 (11:9)

Utkání dvou dlouholetých rivalů mělo všechny atributy derby. Na hřišti se bojovalo, až se jiskřilo. Domácí hráči vedli v celém průběhu střetnutí, ale protože si nedokázali vytvořit vícebrankový náskok, museli o body tvrdě bojovat až do konce.

Program 7. kola (sobota 29. září): TJ Plzeň Újezd-1.NH Brno, Sokol Stupno-Sokol Krčín, Nýřany- Sokol Svinov, TJ Příchovice- TJ Stará Ves n. O., SK Studénka-TJ Avia Čakovice, SK Žeravice-TJ Stará Huť (16 hodin).

Program 8. kola (neděle 30. září): TJPlzeň Újezd-Sokol Krčín, Sokol Stupno-1.NH Brno, TJ DIOSS Nýřany-TJ Stará Ves n. O., TJ Příchovice-Sokol Svinov, SK Studénka-TJ Stará Huť,SK Žeravice-TJ Avia Čakovice (10.30 hodin).