SM liga mužů

Žeravice – Litovel B 23:37 (13:19)

Od úvodních minut měli domácí velký problém s pokrytím spojek soupeře, které pokud dostaly sebemenší prostor, dokázaly střelit branku ze vzdálenosti 9 metrů i větší. Mnoho na tom nezměnila ani aktivnější obrana 1 – 5, praktikovaná přibližně od 10. minuty první půle. Skóre proto i přes velkou snahu domácích stále narůstalo ve prospěch Litovle. Po změně stran se obraz hry nezměnil a hosté uštědřili Žeravicím vysokou porážku.

Branky: Nuc 7, P. Simon 7, Mrázek 3, Rob 3, Mžourek 2, T. Simon 1.

SM liga starších žaček

Žeravice – Zlín B 21:24 (7:9)

Domácí hráčky zásluhou dobré obrany dokázaly držet krok s favoritem utkání. Škoda jen desetiminutového výpadku po přestávce, který rozhodl o vítězi.

Branky: Čecháková 7, Kašpárková 4, Kosíková 3, M. Oravcová 2, Glacová 2, Bártová 2, Nováková 1.

SM liga mladších žaček

Žeravice – Zlín B 21:15 (11:8)

Žeravice dokázaly v zápase s dobře organizovaným soupeřem uplatnit výškovou převahu svých střelkyň, což bylo pro výsledek rozhodující.

Branky: M. Bajerová 9, Oravcová 7, Soukupová 3, Možíšová 2.(zk)