Hlavní rozhodčí nejprve vylosovala dvě náčiní, která děvčata předvedla v kvalifikačním souboji. Los padl na míč a obruč a pro nejlepších šestnáct pakfinálové kužele.

V kvalifikaci Natálie předvedla velice vyrovnaný výkon, zejména její sestava s obručí sklidila velký úspěch a byla také dostatečně bodově ohodnocena. Z dopoledního kvalifikačního závodu postoupila z druhého místa s těsným náskokem před třetí Gohutovou z Prahy.

Finálové cvičení Zehnalové s kužely bylo velmi slušně provedené, což utvrdilo její pozici. Obsadila tak s téměř bodovým rozdílem stříbrnou příčku.

„V letošní sezoně jednotlivkyň Natálka podávala velice vyrovnané výkony. Na všech přípravných soutěžích končila na druhém místě. Pro oddíl je to tím větší úspěch, neboť Natálka byla také členkou reprezentačního družstva na mistrovství světa v estetické skupinové gymnastice juniorek, které v březnuna této soutěži získalo osmé místo. Její příprava byla proto mnohem komplikovanější. Přesto se s tímto handicapem poprala se ctí a toto umístěnímůžemezařadit mezi největší úspěchy našeho klubu,“ řekla Renáta Vrbová, trenérkaoddílu.