Olomouc, Přerov, Kroměříž nebo Kojetín. Tato města měla na akci své zastoupení. „Některé zápasy byly velmi kvalitní, na druhou stranu jsme rádi, že se turnaje zúčastnily i týmy, které se přijely bavit fotbalem a zpestřit si vánoční období," řekl za organizátory Martin Beránek.

Dvě skupiny po šesti mančaftech určily dvojice, které si to rozdaly o nejvyšší příčky. Finálový duel mezi domácími Cvrčky z Moravy a přerovskými 4Fingers byl v režii „čtyřprstých" Přerovanů. Ti zvítězili 6:2 a radovali se ze zisku zlatých medailí.

Dramatický byl boj o třetí místo. V něm se potkaly dva kroměřížské celky – Beryho parťáci a Tudam team. O držiteli bronzu rozhodovaly za stavu 3:3 až pokutové kopy. Penaltová loterie nakonec přiřkla cenné kovy Beryho parťákům.

Organizátorský tým měl připraven kromě medailí také zvláštní a individuální ocenění. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Jan Šiška (Beryho parťáci), nejlepším hráčem turnaje se pak stal Dominik Malaník z vítězných 4Fingers.

„Na turnaji jsme se rozhodli ocenit také Fair Play tým, který šířil pohodu na hřišti i mimo něj a hrál férově, i když se zrovna výsledkově nedařilo. Toto ocenění bylo předáno kojetínskému týmu Dřeváci," uvedl dále Beránek a pokračoval:

„Všem týmům bez ohledu na umístění gratulujeme a děkujeme za účast. Jsme rádi, že se na turnaji nestalo žádné vážnější zranění, a budeme se těšit na další ročník," uzavřel Martin Beránek. (red)

Celková umístění:

1. místo: 4Fingers (Přerov)

2. místo: Cvrčci z Moravy (Kojetín)

3. místo: Beryho parťáci (Kroměříž)

4. místo: Tudam team (Kroměříž)

5. místo: Kojčice (Kojetín)

6. místo: Green Power (Olomouc/Kojetín)

7. místo: Tak na chuť (Přerov)

8. místo: Jamajka (Kojetín)

9.-12.místo: Canada Kroměříž, Rudy Koně, Devils Kroměříž, Dřeváci