Tam jejich hraničtí kolegové před několika týdny uspěli a svou převahu chtěli potvrdit i na domácí půdě. Cíl také nakonec, především díky dobrému úvodu, splnili.

DDM Hranice - MěDDM Kojetín 4:3

Stejně jako v Kojetíně změřily oba celky síly nejprve v dovednostních soutěžích. V těchto činnostech domácí svého soupeře celkem jasně předčili, když zužitkovali šikovnost často procvičovanou během tréninků.

Historie se opakovala i během první třetiny samotného utkání. Hranice měly více ze hry, což dokázaly přetavit ve dvoubrankové vedení.

Hosté ale zbraně nesložili a ve druhé desetiminutovce to byli naopak oni, kdo tahal za delší konec provazu.

Do závěrečného dějství tak týmy nastupovaly za stavu 2:2. Více než padesátka diváků se však dramatu v poslední třetině nedočkala.

Domácí dvěma brankami odskočili na 4:2 a přestože Kojetín ještě korigoval skóre na 4:3, hraničtí dotáhli zápas bezpečně do vítězného konce. Hosté ovšem i přes výškový handicap podali sympaticky bojovný výkon